На даний час проведено багато досліджень що до можливості диференціації доброякісних і злоякісних пухлин за допомогою новітньої технології діагностики під назвою еластографія. Головною перевагою еластографії в порівнянні з тонкоголковою аспірацією (FNA) є неінвазивний характер і можливість отримати інформацію негайно.

еластографія щитовидної залози

Де можна зробити еластографію в Івано-Франківську?

На щастя зробити еластографію в Івано-Франківську не є проблемою. Особисто я раджу вам звернутися в медичний центр «Мед-Атлант», де цю процедуру вам зроблять на найвищому рівні! Всі деталі ви можете дізнатися за посиланням: https://med-atlant.if.ua/diagnostyka/elastografiia. Для проведення еластографії в медичному центрі «Мед-Атлант» застосовують найсучасніші ультразвукові сканери. Одним словом цей лікувально-діагностичний цент проведе всі дослідження дійсно на найвищому рівні!

Поширеність патологічних утворень в щитовидній залозі

Вузлові патологічні утворення в щитовидній залозі зустрічаються досить часто. Їх поширеність різко збільшується в регіонах з йодним дефіцитом. Переважна більшість таких вузликових патологічних утворень доброякісні, але менше ніж 5% з них є злоякісними.

Що потрібно знати

Серед сучасних медико-соціальних проблем однією з найважливіших є захворювання щитовидної залози, які в даний час лідирують серед решти ендокринної патології. При цьому частка раку щитовидної залози стосовно доброякісних вузлових і осередкових утворень, за даними літератури, коливається від 2% до 30%.

Еластограма

Еластографія проводитися в режимі двомірного зображення. При дослідженні на монітор виводиться еластограма, ступінь щільності якої визначається відповідними кольорами. Всі зміни в структурі тканини досліджуваного органу відображаються у вигляді кольорової шкали і підраховуються за кількісними показниками.

Еластограма

Пам'ятайте: медичний центр «Мед-Атлант» — це найкраще місце в Івано-Франківську, де ви без проблем можете зробити еластографію в любий зручний для вас час!