Як би ми не намагалися підтримувати наші відносини з коханим, як би красиво не одягаю, як би смачно теста, якими б майстерними не були в сексі, існують Фрази, які можуть вбити любов і безповоротно зіпсувати відносини.

Всім відомо, що слова - це відображення наших думок, і вони мають велику силу. Словом можна воскресити або вбити душу, навіть квіти ростуть швидко і не хворіють під впливом добрих слів садівника, поряд з добривами! Уникайте вживання подібних фраз, якщо, звичайно, ви не хочете якнайшвидше розлучитися з коханою людиною.

Фрази, які можуть вбити любов

«Ти завжди знав, що я така»

Не варто виправдовувати цією фразою немитий 2 тижні підлогу або зовсім несолоний вечерю. Якщо ви робили це в університетській молодості, зовсім не означає, що потрібно продовжувати чинити так з коханою людиною, тепер у вас з'явилися деякі додаткові обов'язки. Потрібно працювати над собою і розвиватися, вчитися йти на компроміс. Сказати цю фразу - все одно, що сказати своєму партнерові «Я не збираюся мінятися і розвиватися, навіть не думай про це!» Якщо ви вважаєте, що ваш коханий висуває вам необгрунтовані вимоги з приводу того, що ви повинні або не повинні робити, тим самим змушуючи вас вимовляти цю фразу, значить, пора задуматися про доцільність ваших відносин.

«Ти нічого не можеш в ліжку»

У чоловіка, як і у жінок, є свої заморочки щодо сексу. Для їх его їм необхідно знати, що вони можуть задовольнити свою жінку. І якщо раптом у нього щось не вийшло на початку відносин, це зовсім не привід знущатися над ним. Адже вам не складе великих труднощів пояснити вашому чоловікові, на які ваші «кнопки» йому натискати. А сам він не здогадається, він не екстрасенс. А якщо ви будете постійно зачіпати його чоловіче самолюбство в сексуальному плані, швидше за все, він пошукає собі іншу партнерку, з якою у нього буде повна сексуальна сумісність.

«Можливо, ми повинні розлучитися»

Всі ми іноді сердимося і не при собі. Але весь сенс відносин в тому, що потрібно охолонути і заспокоїтися, перш ніж приймати фатальні рішення. Ви ж не звільняєтеся з роботи кожен раз, коли не згодні з начальством. Не допускайте цієї ж помилки і в особистих відносинах.

«Чому ти не такий як Х (вставте ім'я свого колишнього)?»

Ніколи, ні, НІКОЛИ не порівнюйте свого справжнього чоловіка з колишнім! Для нього це означає, що колишній для вас важливіше, і ви сумуєте за нього. Зрештою, якщо колишній був такий хороший, чому ж ви розлучилися?

«Ти теж так робив!»

Це не по-дорослому, що не пригадуєте йому минулих помилок. Якщо він запізнився на побачення 5 років тому, це не означає, що ви маєте право сьогодні спізнитися на вечерю до його батьків.

«Я втомилася на роботі, я не можу зробити це прямо зараз»

Якщо у вас був важкий і довгий день на роботі, це зовсім не означає. Що ввечері ви повинні лежати нерухомо на дивані. Ваш улюблений, безсумнівно, теж був на роботі і теж втомився, він не повинен готувати вечерю, прати і прасувати. Якщо вдома накопичилося багато роботи, розділіть її навпіл і зробіть разом, потім ви зможете разом відпочити.

Без коментарів

Погодьтеся, ця фраза викликає відчуття недомовленості, як ніби співрозмовник від вас щось приховує. Спілкування є головною складовою здорових відносин. Причому говорити бажано правду, брехня ніколи до добра не доводила.

Це найпопулярніші Фрази, які можуть вбити любов. Слідкуйте за своєю зовнішньою красою, але не забувайте про внутрішню. Думайте, перш ніж сказати що-небудь. І будьте щасливі!