Всі ми, незалежно від віку, національності, віросповідання і статі, прагнемо зберегти дані нам від природи здоров'я і красу. Природна білизна зубів - одне з прагнень людства в області збереження здоров'я. Якщо зуби білі і красиві, значить вони здорові. Адже гарна посмішка це перше, що привертає нас в незнайомій людині.

Щоб зберегти зуби білими, можна відмовитися від вживання кави, чаю, ягід, солодощів, соків та інших фарбувальних продуктів. Але ми ж не можемо відмовити собі в задоволенні випити вранці чашку чаю, в обід з колегою - кава, а в літню спеку - освіжаючий склянку соку. Тому в статті мова піде про те, як зберегти природну білизну зубів, не відмовляючись при цьому від маленьких задоволень, тобто про відбілюванні зубів. Точніше, проНародних засобах для відбілювання зубів .

Останнім часом все стоматологічні клініки надають послуги з вибілювання зубів. Існує безліч технологій відбілювання: лазерне, ультразвукове, фотовибілювання, вініри (накладки на передню частину зуба), і навіть відбілюючі олівці. Всі ці процедури досить трудомісткі і дорогі, до того ж існують деякі протипоказання до клінічного відбілювання зубів (цукровий діабет, наявність брекетів, вагітність, малий вік, захворювання, викликані неправильною роботою щитовидної залози), штучні зуби і зуби з віддаленим нервом також не піддаються відбілюванню. Тому приділимо увагу народних засобів для відбілювання зубів. Домашнє відбілювання зубів народними засобами не відніме у вас багато часу, а головне - заощадить чималу суму в вашому гаманці.

Народні засоби для відбілювання зубів

Перекис водню

Вона входить до складу багатьох професійних засобів для відбілювання зубів. У той же час, це простий і дуже дешевий спосіб. Після звичайної чистки зубів щіткою з пастою прополощіть рот невеликою кількістю перекису водню або промокніть зуби ватним тампоном, змоченим в перекису водню. Потім прополощіть рот теплою водою. Головне в цій процедурі - не захоплюватися, так як тривалий і частий контакт перекису із зубною емаллю може мати згубний для неї вплив. Проводите цю процедуру 1 раз на тиждень.

Лимон

Дуже простий домашній спосіб відбілювання зубів, але, як і в випадку з перекисом, не захоплюйтеся. Так як лимонна кислота роз'їдає не тільки зубний наліт, але і може послабити емаль. Для відбілювання зубів лимоном, натирайте зуби цедрою (шкіркою, тим боком, де біла м'якоть) не частіше одного разу на тиждень.

Відбілююча паста

Самостійно приготована відбілююча паста легко і швидко готується і дає відмінний результат. Спосіб приготування: змішайте 0,5 чайної ложки харчової соди, стільки ж оцту і 1 щіпку солі. Нанесіть на зуби, змийте через 5 хвилин. Як і в попередніх випадках - не перестарайтеся.

Відвар кори дуба

Він допоможе не тільки відбілити зуби, але і зміцнити їх, і захистити від карієсу. Полоскати рот відваром кори дуба, і ви надовго забудете про стоматологічних клініках. На сході до сих пір замість зубної щітки використовують розщеплену гілочку дуба.

Відбілюючі гелі

В аптеках продається безліч різних гелів для відбілювання зубів в домашніх умовах. Існує 2 способи відбілювання за допомогою таких гелів: нанесіть гель на зуби і залиште до повного розчинення слиною (недолік - гель розчиняється досить швидко, і до досягнення бажаного результату може пройти не один місяць); або використовуйте спеціальні капи, які наповнюються гелем і одягаються на зуби на ніч (недолік - тривалий контакт гелю з емаллю, можливість її пошкодження).

Ці нехитрі Народні засоби для відбілювання зубів (звичайно, крім гелів) користувалися популярністю за всіх часів по всьому світу. Спробуйте відбілити ваші зуби в домашніх умовах народними засобами, і ви відчуєте різницю.

Для максимально тривалого збереження ефекту домашнього відбілювання зубів намагайтеся дотримуватися простих правил гігієни порожнини рота. Чистіть зуби 2 рази на день після їди не менше трьох хвилин, використовуйте зубну нитку для важкодоступних місць між зубами, полощіть рот водою кожен раз після прийому їжі, намагайтеся пити фарбувальні напої через соломинку, і тоді ваша посмішка довгий час буде засліплювати оточуючих.