Облаштування ділянки бетонною продукцією - парканами

При будівництві сучасних будівель часто використовується бетон, а саме залізобетонні конструкції. Така конструкція забезпечує хорошу міцність будівлі, але зовнішній вигляд не найкращий. Для такого випадку, як облицювання, використовують натуральні матеріали.

Бетонні паркани

У тому випадку, якщо розглядати більш звичні рішення, то неможливо не згадати про елементи огорожі. Подібний варіант продовжує виступати в якості оптимального вибору. Забір являє собою чудову суміш функціональності і надійності. Для виробництва стовпів і заставних елементів застосують бетон, який формується за допомогою вібропреса. Дізнатися ціну на огорожу з бетону ви можете у будівельній компанії. Багатьом відмінно відомо про те, що саме бетон продовжує залишатися найбільш:

  • стійким;
  • довговічним видом матеріалів.
  • Він не руйнується навіть під впливом різноманітних зовнішніх показників.

Також варто зазначити, що завдяки міцному забору забезпечується можливість досягнення найбільш значущою функції - безпеки на ділянці.

Бетонні стіни

На бетонній стіні можна підкріпити натуральний камінь, але такий матеріал дуже важкий і вимагає обережності під час монтажу. Якщо робиться кладка вище півтора метра, тоді потрібні додаткові кріплення, такі як залізні гаки. Камені використовуються з товщиною не більше тридцяти міліметрів, але якщо товщина більша, тоді нічого страшного, але для таких каменів потрібні спеціальні кріплення що можуть утримати вагу самого облицювання.

Якщо камінь не важкий, тоді його садять просто на клей, ну а якщо це неможливо тоді його кріплять крюками. Такі гаки засаджуються в бетон і безпосередньо до каменя, а шви закладаються спеціальним розчином або тим же клеєм.

Клей виготовити можна вручну взявши просто одну частину цементу і дві частини піску або просто використовувати вже готові суміші для зовнішнього використання. Всю цю сипучу суміш розводять водою так, щоб вийшов досить густий розчин.