Буває, що через деякий час після розриву відносин з хлопцем, ви знову починаєте з ним спілкуватися. Нові розмови і дружнє спілкування з ним нагадує вам про колишні добрі часи, адже наша пам'ять влаштована таким чином, що надовго запам'ятовуються тільки хороші моменти життя. І вас починають відвідувати думки з розряду «а чому я закохалася в нього в перший раз», «дивно, чому ми розлучилися?» І «а може, він змінився?». Ви проводите з ним час, знову йому довіряєте, і, на перший погляд, все йде добре. Зрештою, у вас починаються розмови про те, змогли б ви знову бути разом, забувши про розставання і погані часи? Адже якщо ви колись були разом, значить, у вас багато спільного.

Перш ніж відновити відносини з колишнім хлопцем

Якщо забути колишнього хлопця ніяк не виходить, все одно не поспішайте. Перш ніж відновити Відносини з колишнім хлопцем , подумайте гарненько, чи всі проблеми, що існували між вами, вирішені? Чи всі причини розриву відносин усунені? Ретельно продумайте наступні три аспекти, перш ніж будувати нові відносини з колишнім хлопцем.

Контролюйте емоції

Не дозволяйте емоціям взяти верх над розумом. Зупиніться і тисячу разів подумайте. Згодна, мислити раціонально досить складно, коли на вас ллється потік позитивних емоцій, і спілкування з колишнім захльостує вас з головою. Але кілька хвилин розумової дисципліни можуть зберегти вам роки спокійного життя. Не піддавайтеся емоціям, сфокусуйтеся на те, що в даний момент є в вашому житті, і що дасть вам повернення до колишнього хлопця. Якщо відновлення Відносин з колишнім хлопцем не принесе позитивний внесок в вашу нинішню життя, тоді, можливо, варто залишити все як є?

Дозвольте старі конфлікти

У вас, напевно, залишилися образи і невирішені конфлікти, які стали причиною розриву ваших попередніх відносин. Можливо, ви або він жалкуєте і розумієте свою провину, але цього недостатньо. Просто забути про це не вийде, рано чи пізно минулі конфлікти повернуться. Візьміть собі вечір на роздуми. Залишившись на самоті, опишіть на папері всі позитивні і негативні якості вашого колишнього хлопця. Не шкодуйте паперу, пишіть докладно, при необхідності, потрібно описувати деякі життєві ситуації, в яких ті чи інші якості виявлялися. Постарайтеся зрозуміти, який внесок вніс кожен з вас в розрив відносин. Потім обговоріть результати ваших роздумів з колишнім: чи всі причини розриву усунені? Чи змінилися ви? І чи зможе тепер кожен з вас жити з речами, з якими ви не могли примиритися раніше?

Залиште старі очікування

Нові Відносини з колишнім хлопцем - це просто нові відносини. Будуйте їх заново, залишивши попередні мрії і надії в попередніх відносинах. Так, вам не доведеться заново дізнаватися і вивчати людини, можна уявити собі, що ви будуєте стосунки з давнім хорошим знайомим. Нові життєві цілі, нові мрії - це здорово! Будуйте нове життя разом!

В кінцевому рахунку, приймати рішення, відновлювати чи Відносини з колишнім хлопцем , доведеться вам самим. Тут важливо переконатися, що ви не потрапите знову в коло рутини і закономірностей, який став причиною першого розриву ваших відносин. Задайте собі чесні питання, вони припускають чесні відповіді. І не бійтеся обговорювати це з колишнім, швидше за все, він відчуває ті ж почуття і переживання. Також не забувайте про те, чого бояться чоловіки в стосунках. Беручи до уваги ці факти, ви можете побудувати довгострокові щасливі відносини.