Продовжуємо огляд Препаратів для швидкого схуднення. Початок у попередніх статтях.

Різні чаї або концентрати рослин

Принцип дії таких препаратів - сечогінний або проносний. Сечогінні компоненти, до речі, входять практично в будь-який комплексний препарат для схуднення. Купувати, знову ж таки, рекомендується тільки в аптеках. Якщо вам попадеться несертифікований препарат, результат може бути плачевним - в них можуть міститися отрути рослинного або штучного походження, які, проникаючи в організм, засмучують систему травлення, руйнують органи. Людина худне, але за рахунок того, що організм бореться з отрутою і не може нормально функціонувати. Найбільш перевіреними препаратами є збори трав. Серед вітчизняних трав, що включаються в багато збори, можна виділити сенну, ревінь, жостір - вони входять практично в усі збори. Трави допоможуть очистити кишечник, вивести шлаки, нормалізують сон і піднімуть життєвий тонус. Постійно пити їх не можна, так як при тривалому застосуванні розбудовується робота кишечника, гине мікрофлора, організм «розучується» сам виводити токсини.

Отруйних і відверто шкідливих рослин і препаратів для схуднення досить багато. У тому числі і у відкритому продажі. Саме до таких речовин фахівці відносять широко розрекламований морозник, який офіційно віднесений до групи отрут і заборонений до продажу.

Речовини-баласти

Вони набухають в шлунково-кишковому тракті і створюють відчуття ситості. Це, у всякому разі, краще, ніж ушивання шлунку, щоб містилося менше їжі. Як відомо, рослинна клітковина робить їжу менш калорійною, відповідно, і менш поживною. Саме на цій властивості засновано дію всіх препаратів типу МКЦ (мікрокристалічна целюлоза). Потрапляючи в шлунок, вона розбухає, їсти не хочеться, і ніби як все чудово. Одне «але»: приймати її потрібно не ЗАМІСТЬ їжі, а РАЗОМ з їжею, хоча б з фруктами-овочами, так як поживну цінність ці бумагоподібной препарати не володіють. Всі речовини-баласти можна застосовувати тільки в тому випадку, якщо виводить система і кишечник в повному порядку. Клітковина, виконавши своє «спецзавдання» щодо заповнення шлунка і порятунку вас від обжерливості, повинна безболісно вийти з організму. При відмові від таких препаратів вага до вас повернеться - адже обсяг шлунка залишиться колишнім. Тому застосовувати такі препарати для схуднення потрібно обережно, поступово зводячи нанівець кількість клітковини так, щоб шлунок поступово скорочувався, і з часом такі препарати стали б просто не потрібні.

Комплексні препарати для швидкого схуднення

Вони створені на основі ферментних, але приймати їх можна тільки курсами, інакше дії - ніякого. До складу комплексних препаратів входять всі інгредієнти, розглянуті раніше: екстракти рослин, речовини-баласти, вітаміни, целюлоза... З препаратів, які є у продажу, ви можете скласти похудательной курс самі. Наприклад, купити окремо комплекс вітамінів, екстракти тієї ж гарцинии або ананаса, гуарани, препарати з цинком і хромом, імбир і куркуму в відділі приправ, збори сечогінних трав, хітозан. Коштувати це буде набагато дешевше, ніж «готовий до вживання» і широко розрекламований аналог. Після припинення прийому препарату комплексної дії, якщо знову перейти на звичний спосіб життя, вага повертається. Такі кошти відносно нешкідливі, але досить дорогі, але ж по суті нічого революційного в них немає. «Суперсистема», за допомогою якої худнуть наші «зірки», паралельно збільшуючи своїми гонорарами їх собівартість, з цієї ж опери. Для тих, кому лінь використовувати інші, більш дешеві кошти, ефект від яких зберігається надовго, це не найгірший вибір. Без фізичних занять і практично без обмеження в їжі, приймаючи комплексні препарати, можна схуднути, якщо, обмін речовин не настільки порушений, що збій йде на гормональному рівні і відклався жир не згорає.

Ще одне диво - «Кремлівська таблетка», яку все ще можна зустріти в продажу. Навряд чи в Кремлі кому-то что-то відомо і про неї, і про кремлівській дієті, популярної останні пару років.

Вартість подібних препаратів не стільки залежить від їх ефективності, скільки від вартості «прокачування мізків» телеглядачкам. Препарати для швидкого схуднення, які продаються через телемагазин, як правило, не сертифіковані. Часто до моменту виникнення претензій фірми й слід прохолов: товар пішов, гроші отримані. А то, що багато клієнток при прийомі препарату навіть набрали вагу або підірвали своє здоров'я, то, що у них погіршився стан шкіри, волосся і нігтів, мало кого хвилює.

Побережіть своє здоров'я і худніть з розумом. Не довіряйте новомодним препаратів для швидкого схуднення і суперсучасним методиками схуднення, які обіцяють вам схуднення на 10 кілограм в тиждень.