Продовжуємо огляд різних Препаратів для швидкого схуднення, пропонованих сучасними «фахівцями по схудненню».

Існує безліч аналогів сильнодіючих гормональних «жиросжигающих» препаратів - з більш м'яким дією, вони відносяться не до ліків, а до ферментних препаратів. Вважається, що ці препарати можна не брати курсами, а випивати пігулку, тільки коли відчуваєте, що переїли калорійної їжі. Тобто, виходить своєрідна підстраховка для тих, хто сидить на дієті або намагається скорегувати спосіб життя. Такі препарати для схуднення з'явилися на ринку недавно, і всі побічні дії та недоліки поки не виявлені, так що від них краще взагалі утриматися, щоб вони не виявилися небезпечними.

«Жиросжигающие» препарати для швидкого схуднення

Їх можна умовно розділити на групи:

Препарати, що стимулюють травлення

Такі препарати стимулюють травлення і не дають організму засвоїти жири, які ви прийняли разом з їжею. Це клітковина, а також пептиди і речовини, одержувані з панцира ракоподібних. Механізм дії простий: речовина наповнює шлунок, вбирає, як губка, жири та виводить їх з організму. Дані продукти слід приймати тільки разом з їжею. Медичних протипоказань не виявлено.

Препарати, що стимулюють обмін речовин і знижують апетит

До їх складу часто входять кофеїн, ефедрин, аспірин. Такі Препарати для швидкого схуднення зручні тим, що стимулюють не тільки психіку, але і загальний фізичний тонус, і після їх прийому ви зможете довше і активніше займатися спортом, чому і схуднете. Потрібно пам'ятати, що вони протипоказані годуючим матерям, вагітним і людям із серцево-судинними захворюваннями, тому дозу і спосіб застосування слід обов'язково обговорити з лікарем. Також можливий розвиток фізичної залежності (ефедрин і кофеїн викликають звикання). Купувати варто тільки препарати, які отримали сертифікат, в іншому випадку можна потрапити навіть не на грубу підробку, а на вбивчо шкідливий препарат, що містить гормони. Були зареєстровані випадки, коли основним компонентом подібного препарату був гормон щитовидної залози, що викликає різке схуднення, яке зазвичай настає у людей, що мають проблеми зі щитовидкою. Те, що паралельно з схудненням виявлялися всі симптоми базедової хвороби (від виряченими очей до потворної шиї), виробників препарату не хвилювало.

Препарати типу бромелайну (ананасна дієта)

Це жірорасщепітелі, тобто вони розщеплюють жири, але роблять це якось хитро, що вони в розщепленому вигляді не засвоюються. У підручнику з фізіології від 1983 року російською по білому написано, що в шлунково-кишковому тракті розщеплюється лише частина (45-75%) жирів. Тобто від чверті до половини споживаних жирів виходить з організму, не затримуючись. Постає питання: чи то такі препарати розраховані на людей, у яких засвоюється 100% жирів (що суперечить законам фізіології), то чи препарат розщеплює те, що і так вивелося б з калом, то він вибирає саме ті жири, які повинні засвоїтися, а не вийти. Але як він їх в шлунку розрізняє?

У наступній статті ще кілька препаратів для швидкого схуднення.