Більшість жінок у світі мріють мати осину талію, стрункі ніжки, стегна без найменших ознак целюліту і плоский животик. Це, безсумнівно, чудово. Але тільки в тому випадку, якщо домагатися ідеальної фігури ці жінки будуть безпечними для здоров'я і психіки, перевіреними способами, а не пробуючи на собі всілякі новомодні дієти, суперспалювачі жиру, методики кодування від ожиріння та інші сумнівні Препарати для швидкого схуднення і сучасні методики схуднення. У даній статті проведу огляд сучасних препаратів, нібито гарантують 100% - ний результат швидкого і легкого схуднення (до речі, не потрібно худнути на 100% від вашого нинішнього ваги, від вас адже тоді зовсім нічого не залишиться).

Ефект препаратів для швидкого схуднення

Обман організму

Всі способи набуття стрункості, не пов'язані зі зміною способу життя і режиму харчування, фізичними навантаженнями і іншими процедурами догляду за собою - це спроби обдурити організм, в кращому випадку, або вас, в гіршому. Обдурений організм «дметься» на господиню і мстить за обман і несправедливість. Або ви просто викидаєте гроші на вітер і ризикуєте власним здоров'ям, а схуднення, навіть якщо воно і відбувається, пояснюється плацебо-ефектом, тобто вашої святою вірою в те, що чудодійна таблетка вам насправді допоможе, в той час як ця сама таблетка виявляється пустушкою. Так, до речі, не тільки схуднути, але і вилікуватися від багатьох хвороб можна, аж до раку. Головне - сильно повірити. Саме тому на всяких похудательной курсах часто використовуються групова терапія і гіпноз, а підгрунтя у всьому цьому тільки одна: всучити нещасним повним тіточкам коробочку із заповітними пігулку, в яких або немає нічого зовсім, або є комплекс вітамінів, від яких ви відчуєте себе легше і навіть стрункішою. За тим же принципом діє Діетпластирь - виключно психологічно, нагадуючи, що ви худнете...

Отруйні речовини

У наш час існує безліч різних Препаратів для швидкого схуднення. Багато з них заборонені через високий вміст в них психотропних речовин, таких, наприклад, як амфетамін. Для непосвячених коротко поясню: амфетамін - це синтетичний стимулятор, наркотик, що викликає прилив сил, бадьорості, ейфорію, що знімає м'язові затиски, який замінює сон та їжу. Після відмови від цієї речовини спостерігається млявість, сонливість, занепад настрою, депресія, бажання багато є і нічого не робити. Перше, що потрібно запам'ятати, включаючи препарати для схуднення в систему підтримки фігури, - всі препарати повинні бути сертифіковані, а компанії, їх випускають, повинні мати відповідну ліцензію, видану Міністерством охорони здоров'я. Навіть не дивіться в бік чудо-порошків, БАДів і таблеток, які розповсюджуються через компанії мережевого маркетингу! Однак, сертифікати в нашій країні, як і будь-які інші документи, можна «купити», так що наявність сертифіката ще не означає дієвості препарату і гарантії швидкого схуднення. Але, по крайней мере, ви не купите відверто отруйна і шкідливий для здоров'я засіб.

Гормони

Деякі препарати для швидкого схуднення можна купити виключно за рецептом лікаря. Це, як правило, гормональні препарати, і виписують їх в разі, коли причиною надмірної ваги є спадковість або гормональний збій в оргаизм. Гормональні препарати збільшують в крові рівень серотоніну, тобто в організмі штучно починає вироблятися гормон задоволення, в результаті поліпшується настрій, їжа для людини перестає бути головною метою в житті, збільшується активність, швидше настає насичення. Але після скасування такого препарату, все повертається на свої місця. І не забувайте про побічні ефекти: підвищення цукру в крові, підвищення артеріального тиску, різкі перепади настрою і розлади сну. Розробники таких препаратів рекомендують під час їх застосування знизити кількість споживаних жирів і дотримуватися дієти. А навіщо, в такому випадку, взагалі потрібні таблетки?

Продовження огляду препаратів для швидкого схуднення в наступних частинах статті.