У літню спеку ну зовсім не хочеться готувати - від плити і, тим більше, від духовки виходить такий жар, що є приготоване вже немає сил Максимум, на що вистачає сили волі, це нежирні салатики з овочів і фруктів і, звичайно ж, морозиво! Його можна їсти кілограмами, і приготувати його самій набагато приємніше і веселіше, ніж йти в магазин, знову ж таки, по жарі. Пропоную вам на вибір Рецепти морозива, три штуки, різні за складністю, але все оочень смачні!

Морозиво ягідне

Дуже просте в приготуванні, ягідне морозиво подарує вам незабутню лісову казку - в лісі влітку так свіжо і прохолодно! Для приготування цього морозива можна використовувати будь-які ягоди: полуницю, смородину, ожину, все, що душа забажає.

Морозиво яблучне

Цей рецепт трохи складніше, ніж попередній, але зате результат вас не розчарує, вже повірте. Це морозиво для гурманів, по-справжньому цінують смакові якості того, що вони їдять. Шалено смачне морозиво!

Морозиво в шоколаді

Дивно ніжне і смачне морозиво додасть вам сил і бадьорості, зарядить енергією для продовження ваших повсякденних справ. Більш калорійне, ніж два попередніх, але якщо ви, як і я, в літню спеку не визнаєте ніякої їжі, крім морозива - цей рецепт для вас.