Ні для кого не секрет, що масаж - неймовірно корисна для фігури процедура. А самомасаж - ще і дбайлива, так як ви самі собі не ворог, і дуже боляче робити не будете. Адже з усього потрібно витягувати позитивні емоції, тільки тоді це принесе справжню користь. Самомасаж для схуднення - дуже сильна зброя, потрібно тільки, щоб він зайняв міцне місце у вашому житті.

Самомасаж для схуднення

Для багатьох з вас самомасаж для схуднення може на перший погляд здатися складним заняттям, але смію вас переконати - будь-яка дія, процедуру, ритуал, виконувати складно, і навіть дратівливо і противно тільки до тих пір, поки він не стає частиною вашого життя. Важко вставати на пробіжку, мазати себе скрабом, робити манікюр... перші рази три. А потім це або приємно, або ніяк. Просто це є у вашому житті, і все. Так що не бійтеся починати, потім зрозумієте: якщо вам сподобається самомасаж, і турбота про фігурі не буде доставляти дискомфорту, вона дуже скоро і легко увійде у ваше життя.

Антицелюлітний самомасаж

Відомо, що самомасаж ніг дуже корисний, в тому числі і для боротьби з целюлітом. Як самомасажу візьміть за правило носити спеціальні погладжування устілки, якщо фасон взуття дозволяє, катати масажер або пляшку, коли працюєте за комп'ютером або дивитеся телевізор, іноді піднімати з підлоги предмети, затискаючи їх пальцями ніг. Також не забувайте перед сном на кілька хвилин задирати ноги на стінку. Прокинувшись вранці, солодко потягніться, погладьте себе.

Для жінки з нормальною фігурою самомасаж - всього лише звичайна профілактична процедура, яку можна виконувати після кожного прийому ванни. Масаж повинен бути дуже простим, не викликає больових відчуттів. Він починається з легких рухів, потім більш активні і знову заспокійливі.

Якщо все запущено, і стегна окупував злісний целюліт, потрібно антицелюлітний самомасаж для схуднення. Його до усунення візуальних подразників у формі ямочок і бугорочки слід виконувати 2 рази на день. Для сідниць і стегон можна використовувати спеціальні масажні банки (продаються в аптеках) і масажери. Це найбільш ефективний самомасаж для схуднення. Банкою прекрасно сгоняются «вушка» на стегнах, крім того, вона чудово чистить пори і витягує шлаки і токсини. Для живота краще підійде «ручна робота» - аж надто ніжне містечко. Шляхом хапальний рухів можна масажувати не тільки стегна, але і передпліччя, коліна, живіт.

Техніка самомасажу

В процесі масування потрібна правильна тактика впливу на шари м'язів. Спочатку акуратно погладьте себе, потім розімніть поверхневі м'язи (постарайтеся відчути, як кожен м'яз поступово розслабляється). Ви повинні відчувати м'яз руками, розпізнавати її обриси під шкірою. В іншому випадку потрібен не профілактичний, а антицелюлітний масаж. Після того як м'яз стане еластичною, переходите до більш глибокого шару м'язів.

В якості прелюдії до самомасажу для схуднення облийте стегна контрастним душем - жири зрозуміють натяк, що їх чекає катування серйозніше. Відмінний варіант - додати в ванну масло перцю чилі або суміш з трав: лаванди, розмарину, хвоща, майорану, плюща, материнки, чебрецю (чебрецю), шавлії. Їх потрібно залити окропом, витримати кілька хвилин і додати в ванну. Приймати таку антицелюлітну ванну слід не більше 15-ти хвилин і не частіше 2-х разів на тиждень. Тут, поряд з розслаблюючим дією трав, в дію вступає ще й ароматерапія.

Прекрасно масажує груди і стегна звичайний металевий обруч. Він немов розбиває Жірочка в потрібних місцях і залишає їх там, де вони доречні. З точки зору моделювання красивої фігури, це практично унікальний засіб.

Застосовуйте самомасаж для схуднення і моделювання фігури як можна частіше. Тримайте себе в своїх руках дбайливо, ласкаво, але наполегливо. Дбайте про свою фігуру. Ліпіть нову себе і будьте здорові.