Сучасні неонові вивіски

Неон (неонові вивіски) – це газорозрядні світильники, що представляють собою порожнисті трубки, які наповнені неоном або іншим інертним газом. Газ при пропусканні електричного струму випромінює яскраве світіння. Часто неоном називають і декоративне освітлення, і всю рекламу, створені за допомогою неонового освітлення.

Історія виникнення

Неонова реклама з'явилася на початку 20-го століття. У 1910-му році француз Жорж Клод вперше виготовив газорозрядну лампу і заповнив її неоном. В Україні ця технологія стала застосовуватися значно пізніше і широке поширення набула лише в середині дев'яностих 20 століття.

Популярність неонових вивісок

У всьому світі неонова реклама дуже популярна. Вона є символом нічного життя великих міст. Любов до неону і рекламістів, і жителів міст грунтується на незвичайних властивостях неону. "Роман" з неоном триває вже більше 100 років! Соковитість кольору забезпечує притягальну силу неону, магію вогнів великого міста. Особливо гарний неон для підсвічування об'ємних букв і створення неонових вивісок зі складними анімаційними ефектами, а також для внутрішнього підсвічування.

Вартість

Дізнатися вартість ви можете перейшовши за посиланням: неонові вивіски ціна. На сайті ams.net.ua — найнижчі ціни в Україні!

Неонові світлові вивіски найбільш ефективні у вечірній час і в затемнених приміщеннях. Особливо вигідний неон взимку в період короткого світлового дня. Хоча неонові вивіски, відрізняються високою ефектністю, сьогодні вони витісняються з ринку світлодіодними вивісками, в яких в якості джерела світла використовуються світлодіоди. Разом з тим неон ще дуже довго залишиться найпопулярнішим видом сучасної зовнішньої реклами.

Де використовують найчастіше

Найчастіше неон використовують для декоративного оформлення магазинів, розважальних центрів, казино, для оформлення барних стійок ресторанів, для оформлення інтер'єрів великих компаній, а також для підсвічування вивісок в темний час доби. Нерідко назви компанії або її торговий знак «виписаний» неоном на фасаді будівлі, в якому він знаходиться.

Переваги неону

  • Сьогодні неон як і раніше залишається найпопулярнішим видом зовнішньої реклами завдяки своїм багатьом достоїнствам.
  • З допомогою кольорового неону можна підсвітити поверхню або її окремий елемент.
  • Неон дозволяє домогтися необхідного кольору світіння, при низькому енергоспоживання і дає можливість рівномірного підсвічування рекламних світлових коробів складних форм.
  • Неонова лампа витрачає в кілька разів менше електроенергії, ніж лампа розжарювання такої ж яскравості.
  • На відміну від газорозрядних світильників іншого типу (люмінесцентні лампи, ртутні лампи денного світла і т. д.), неонові трубки включаються миттєво, без будь-якої паузи.
  • Неон — яскравий та довговічний. Світлові букви з відкритим неоном мають максимальну видимість, колірну насиченість, яскравість.
  • Трубка, наповнена неоном, дає жовте, помаранчеве, червоне світло, а в поєднанні з іншими інертними газами дає самий різний колір – від синього і фіолетового до зеленого, і всього можна домогтися більше 300 колірних відтінків.