В даному процесі не існує жорстких норм, але він повинен включати порядок і планування. Кожен малюк є індивідуальним, тому слід відштовхуватися саме від цього, встановлюючи відповідний темп. Але є орієнтири, що допомагають планувати використання продуктів в раціоні.

Для того, щоб зробити з певного продукту прикорм, створити потрібний обсяг споживання, треба, приблизно, п'ять-сім днів. Плюс, чотири-сім днів будуть потрібні для адаптації дитини до продукту, він має смакувати його, дізнаватися смак, є із задоволенням. З цього випливає, що для введення будь-якого продукту буде потрібно дев'ять-чотирнадцять днів. Лише після цього можна починати наступний етап, при якому допустимо комбінувати їжу, знайому малюку і цей період, як правило, триває сім-чотирнадцять днів.

Коли все це пройдено, то процес можна вважати завершеним - прикорм успішно введений. За таких обставин має бути сформований режим харчування - три рази на день, разом з декількома годуваннями материнським молоком. Вони повинні мати місце між головними прийомами їжі, дитина може вживати їжу різної консистенції: пюре, рідку, тверду, шматочками. Запозичити різні рецепти першого прикорму, що включає овочі, фрукти, каші, можна на сайті https://babyrecept.ru/category/pervyj-prikorm/.

Годування грудьми має бути добре організовано, так як, воно є головним у всьому цьому процесі, має масу різних переваг. Крім того, мамі слід триматися спеціальної дієти, вживати, виключно, якісні продукти. Якщо відмовитися від грудного годування, вибрати, наприклад, змішаний варіант вигодовування, то є небезпека значно зменшити кількість, вироблення молока. Потім може бути дуже важко, повернутися до вигодовування.Перед тим, як ввести в меню дитини молочну додаткову суміш, рекомендується обміркувати фінансові, соціальні наслідки цього рішення. Для забезпечення гарного самопочуття малюка необхідно чітко слідувати інструкції виробника, присутнім на упаковці. Важливо її дотримуватися при готуванні, використанні та зберіганні дитячого харчування. Щоб вибрати найкраще харчування малюкові, то варто порадитися з лікарем або іншим педіатром, які мають досвід. Тоді легше буде контролювати такий важливий процес, і спостерігати за реакцією дитини.