Багато мам стикалися з проблемою, коли малюк відмовлявся їсти. І нічого не допомагало малоешку нагодувати. Мама з ніг збилася і вмовляла, і картала, і суворіше - «не буду» і все. Тоді залишається останній варіант - зробити так, щоб сніданок захопив дитини, щоб йому було самому цікаво. Приготуйте йому незвичайні страви, нехай це будуть герої з мультиків або просто веселі мордочки тваринок. Ось кілька варіантів сніданку:

Мишка на сирі

Нам знадобиться:

яйце варене
шматок хліба намазаний маслом
шматок сиру (широкий і тоненький)
сосиска
пір'їнка зеленої цибулі
Кладемо на хліб з маслом сир. Розрізаємо яйце уздовж, кладемо зверху на сир. Надрізаємо трохи верхню частину яйця, ближче до гострого кінця. Ріжемо сосиску кружечками, два кружечка вставляємо в проріз в яйці поруч один з одним, пір'їнка лука кладемо під яйце з широкого кінця. Носик і оченята мишці можна зробити з гвоздики. І наш веселий бутерброд готовий!

Божа корівка на грибку

Нам знадобляться:

Густе картопляне пюре
2 варених очищених яйця
міцна заварка
Помідорка черрі
оливка
майонез
зелень

Кладемо на блюдце картопляне пюре. Беремо 1 яйце, розрізаємо впоперек навпіл, жовток прибираємо. частина яйця на яку довелося більше жовткового отвори кладемо в заварку до тих пір поки колір білка не стане коричневим (смак від цього не постраждає). Друге яйце ставимо в картопляне пюре вузькою стороною вгору. Виймаємо з заварки забарвити половинку яйця і нанизуємо на яйце, що стоїть в пюре. Вийшов грибок. Якщо капелюшок гриба погано тримається, можна покласти під неї пюре. Беремо помидорку черрі, відрізаємо від неї частину схожу на спинку нашої сонечка. Садимо її на грибок (щоб краще трималася, можна крапнути трохи майонезу). Робимо з оливки голову і точки на спинку, закріплюємо все тим же майонезом. Навколо грибочки в пюре садимо зелень, якщо покласти на капелюшок грибка листочок, буде тільки цікавіше. Можна подавати.

кошлатий осьминожка

Нам знадобляться:
спагеті
довга сосиска
кетчуп
крекер рибки

Частина спагетті відварюємо як зазвичай і викладаємо на тарілку, іншу частину встромляє в верхній край сосиски (чим більше, тим гущі шевелюра у нашого восьминога) Нижні дві третини сосиски розрізаємо на 8 частин і в такому вигляді варимо її до готовності спагетті. Садимо нашого осьминожка на спагетті в тарілку так, щоб щупальця були в різні боки (це красиво, і надає стійкості нашого головоногому), малюємо йому кетчупом мордочку. Навколо осьминожка розкладаємо крекер. І ось восьминіг вже розгойдується на хвилях з спагетті оточений маленькими рибками. Таких рецептів можна придумати дуже багато, найголовніше проявити фантазію. Підсумок - і дитина ситий і мама задоволена. Ще більше