Всього пару років назад на ринку кухонних електроприладів з'явилася домашня помічниця - мультиварка. Вона покликана заощадити час і зусилля, які будуть витрачені на приготування смачних обідів і вечерь.

На що слід звернути увагу при виборі якісної мультиварки?

1. Місткість. Мультиварки з чашами до 3-х літрів добре підійдуть для невеликих сімей, з двох-трьох чоловік. Для сімей більше їсти моделі з чашами на 5, 6 і навіть 8 літрів.

2. Покриття чаші. У всіх мультіварок є антипригарне покриття, тефлонове або керамічне. Однак у більш дешевих моделей нанесено менше шарів, з чого випливає, що така чаша більше схильна до механічних пошкодженням і термін її експлуатації теж знизиться. Керамічна більш зносостійка, однак при ударі або падінні покриття може тріснути.

3. Програми. Ціна мультиварки залежить від кількості закладених в ній програм. На сучасному ринку представлений широкий асортимент від простеньких моделей з трьома основними програмами до укомплектованих варіантів зі ста і більше програм. Багато хто вважає, що чим більший функцій - тим краще. Відзначимо, що навіть в простих моделях на основних програмах можна приготувати вишукані страви. Якщо у вас гарна духовка, то не має сенсу брати моделі з окремою програмою «Випічка» або при наявності йогуртниці, навряд чи вам знадобиться функція «Йогурт». А ось наявність відкладеного старту дозволить заощадити час, і почати приготування без участі господині. Зручна функція «Підтримка тепла», вона дозволить всім опоздавшим на вечерю отримати тепле розігріте блюдо.

4. Нагрівальні елементи. Нагрівальний елемент - це головна частина приладу. Найкращим варіантом вважається. коли нагрівальні елементи розташований знизу, зверху і з боків. Такі моделі дорожче, але цьому випадку чаша мультиварки прогрівається швидше і рівномірніше.

5. Управління. У продажу існують моделі з механічним і сенсорним управлінням. Перший варіант зазвичай виглядає менш естетично, ніж моделі з сенсорною панеллю. Краще вибирати те, що сподобалося саме вам, тому що в плані надійності обидва вигляді управління себе зарекомендували.

6. Енергоспоживання. Мультиварка виходить двоє економічніше плити. Потужність таких електроприладів від 500 до 1500 кВт. Оптимальне споживання мультиварки до 700кВт, такий прилад готує досить швидко і дозволить заощадити на електриці.

Висновок!

Мультиварка - корисний прилад, який спрощує роботу багатьом жінкам, особливо, якщо в сім'ї є маленькі діти. І коли питання з вибором мультиварки вирішене, саме час подбати рецептами для неї. У цьому вам допоможе книга рецептів для мультиварки . Перевірені рецепти на всі випадки життя. Перші і другі страви, різноманітні каші і плов і багато іншого зі світу рецептів для мультиварки.