Якщо господиню відвідують чудові творчі ідеї на кухні, для їх втілення потрібні різні кухонні пристосування і аксесуари. Тому необхідно заздалегідь подумати про покупку маленьких, але таких потрібних речей як віночки, лопатки, ситечка і т.д. Маючи в наявності таких відмінних помічників можна втілити в життя найрізноманітніші кулінарні фантазії і стати справжнім віртуозом кулінарії.

Фільтр / сито (16см) стане в нагоді для протирання продуктів, сирих і готових. Можна мити в посудомойке.

Дротяний віночок (25 см) зазвичай застосовується для збивання яєць, змішування кремів, напоїв, соусів. Ергономічний, зручний у використанні.

Овочечистка має два леза, які близько розташовані. Зрізає з овочів дуже тонкий шар, що дозволяє зберегти їх гарний зовнішній вигляд і вітаміни.

Половник (9 см в діаметрі) має незаперечне достоїнство - його широка поверхня дозволяє черпати рідина великими порціями.

Відкривачка буває універсальної і окремо для банок і консервів. Значно спрощує процес відкривання.

Прес для часнику допомагає швидко і просто розчавити часник, чи не забруднивши руки і зайвий посуд. Робоча частина преса просто знімається і миється.

Шумовка знадобиться, коли потрібно зняти накип з бульйону або вийняти готові продукти з киплячої води. Рідина легко стікає крізь великі діри в шумівкою.

Лопатка зі сталі допоможе зняти готову їжу зі сковороди, або перевернути її.

Лопатка з силікону незамінна для кондитерських маніпуляцій. Обмазати кремом торт, акуратно ввести білок в тісто, відокремити готовий бісквіт від форми, на допомогу приходить силіконова лопатка.

Вилка для спекотне. Велику роль відіграє довжина вилки і її зубів, що дозволяють з легкістю перевірити готовність великого шматка м'яса. А при необхідності вийняти, наколів глибше.

Ложка для спагетті має оригінальні зубці по краях, що дозволяє з легкістю захопити і витягти чималу кількість спагетті. А спеціальний отвір для фільтрації не залишає воду.

Ложка для морозива допоможе красиво порційно оформити десерт. Зроблена з хромованою стали. Для зручності перед кожною фасуванням, занурюйте її в гарячу воду.

Ніж для масла має більше декоративну функцію, але використовується за прямим призначенням. Дуже зручний, не гострий, користуватися можуть навіть діти.

Терка для сиру компактна, зручна і не займає багато місця. Сир, натертий спеціальною теркою, виглядає дуже красиво і апетитно.

Ніж для піци має кругле, сталеве лезо і двосторонній обмежувач для безпеки.