Уже в перших класах початкової школи нам розповідають про велике значення води в житті людини, тваринного світу та природи на планеті Земля в цілому. Дивно, як це проста речовина, яке складається всього з трьох молекул (в її складі дві молекули водню і одна молекула кисню), фактично є основою життя на планеті.

Молекулярний склад цієї речовини дозволяє йому перебувати в трьох, як кажуть хіміки, агрегатних станах - вода може бути у вигляді пари, у вигляді рідини, і у вигляді твердого льоду. Багато дослідників води вважають, що вона здатна запам'ятовувати інформацію. Є думка, що якщо поставити на тривалий час ємність з водою поруч з джерелом класичної музики, написаної, наприклад, Моцартом або Бетховеном, то її якість значно зростає. Треба відразу обмовитися, що спеціальних досліджень в цьому напрямку вченими не проводилися, однак те, що чистота води і якість життя знаходиться в прямо пропорційній залежності - це незаперечний факт.

Вода, яку поставляють концерном «Аква Голд», є продуктом високої якості. Це результат багаторазової багатоступінчастої очищення, яка виконується на сучасному обладнанні.

Етапи очищення і обробки води:

1.Вода піднімається з глибини двісті двадцять метрів з артезіанської свердловини та поміщається в спеціальний колектор.
2.Вода пропускається через грубий вугільний фільтр. В результаті вона очищається від великих біологічних утворень.
3.Вода пропускається через дрібніший активоване вугілля, який позбавляє воду від більш дрібних утворень біологічного характеру.
4.Самая тонке очищення видобутої води відбувається на нанорівні. Після цього вода робиться кристально чистою, здатної конкурувати з природного Байкальської водою.
5.Первічная обробка ультрафіолетовим випромінюванням - покликана знищити більшу частину мікробів у воді.
6.Вода насичується необхідною кількістю мікроелементів - кальцій, магній, калій, що робить воду ще й корисною.
7.Вторічная обробка ультрафіолетом вбиває мікробів, що залишилися після попередніх очисток.

Концерну «Аква Голд» надає наступні послуги:

  • доставка питної води по Москві і Московській області;
    • концерн поставляє цукор, кава, чай і посуд із пластику;
    • концерн продає кулери і здійснює їх оренду.

Співробітники концерну доставляють воду в бутильованої тарі, об'ємом від чотирьох до двадцяти літрів. Для того, щоб зробити замовлення, треба зателефонувати в службу доставки за телефонами, вказаними на сайті концерну або здійснити замовлення по зворотному дзвінку. Після цього дзвінка оператори концерну зателефонують замовнику і доставлять йому замовлення в зручний для покупця час.