Одна з найпоширеніших причин ожиріння у всьому світі полягає в тому, що багатьом людям дуже складноКонтролювати апетит , свою тягу до їжі. Ми постійно хочемо побалувати себе чимось смачненьким, навіть якщо в глибині душі розуміємо, що це саме смачненьке - головний ворог нашого здоров'я і фігури. Тяга до їжі закладена глибоко в людських коренях, коли людина була мисливцем і збирачем, коли ресурси були обмеженими. Але в сучасному світі, коли для видобутку їжі потрібно всього лише дійти до найближчого магазину, неконтрольована тяга до їжі може заподіяти тільки шкоду.

Як контролювати апетит

Якщо ви прагнете підтримувати фігуру, одних тільки фітнес вправ і фізичних навантажень недостатньо, необхідний також активний відпочинок і правильне харчування.

Позбавтеся від залежності

Звичка багато і часто є, як і будь-яка інша звичка, це, по суті, психологічна залежність. Займіть свій мозок чимось іншим так, щоб вам просто ніколи було думати про їжу. Або кожен раз при думці «А не погано б перекусити», робіть що-небудь інше, наприклад, посміхайтеся перехожим, точите олівець, малюйте квіти - все, що душі завгодно! Або так само подумки переконаєте себе в тому, що ви сильніше свого апетиту, що він не має влади над вами. Самонавіювання - велика сила!

Поставте мету

Дуже важливо визначитися з метою вашої затії контролювати апетит. Що ви хочете отримати в результаті? Якою має бути кінцевий результат? Якщо ви поставили собі за мету підтягнути фігуру, знизити вагу, то контролювати апетит - прекрасний засіб для досягнення вашої мети. Згадуйте про це кожного разу, коли подумаєте про їжу. Щоб більше мотивувати себе, задайте тимчасові рамки. Наприклад, поставте перед собою мету схуднути на 5 кілограм за 2 місяці. Через місяць ви зможете оцінити, наскільки ефективні ваші методи досягнення поставленої мети.

Харчуйтеся правильно

Якщо ви звикли балувати себе чимось солодким або жирним, перший час з цим пунктом може бути важко. Постарайтеся кожен раз при думці про їжу, з'їдати що-небудь здорове. Замініть тістечка яблуками, а картопля фрі огірками. Це буде корисно в багатьох відносинах. По-перше, ваш шлунок буде повним, і не буде вимагати їжі. По-друге, ви з кожним разом будете відчувати себе краще і легше, настрій буде поліпшуватися, в навколишньому вас світі додасться яскравих фарб, і ви самі не помітите, як скинете турбують вас кілограми.

Поспішаю з вами погодитися, що Контролювати апетит нелегко... в перший час. Це як робити самомасаж для схуднення - нелегко, тому що незвично спочатку. Коли здоровий спосіб життя і здорова їжа стануть частиною вашого життя, ви будете дивуватися, як же ви раніше жили без цього. Будьте здорові!