Ви відчули, що щось не так у ваших стосунках? Ви хочете порвати відносини з чоловіком? Всі ми пройшли через подібну ситуацію хоча б раз в житті, і знаємо, як це - бути кинутим людиною, яку любиш. Тому не варто вбивати відносини різко, одним пострілом в голову, до розриву потрібно підготуватися, щоб він пройшов найбільш безболісно для обох партнерів. Ця стаття про те, Як порвати відносини з чоловіком .

Перш, ніж прийняти рішення

Відпочиньте

Перш ніж прийняти остаточне рішення про розрив відносин, відверніться від своїх емоційних переживань і спробуйте подивитися і оцінити ставлення з боку.

Подумайте

Задайте собі питання, чи хочете ви повернути ваші відносини в початкове русло? Якщо ви вважаєте, що, доклавши певних зусиль, можна повернути відчуття щастя від того, що ви разом, потрібно спробувати зробити це, чи не так? Ще питання, які слід поставити самій собі: мені було з ним добре? чи можемо ми вирішувати конфлікти разом? намагається чи буде він брати мене такою, яка я є? чи є у нас спільні цілі в житті? Якщо на більшість питань ви відповіли «ні», то пора закінчувати такі відносини, і не витрачати свій час.

Поговоріть

Поговоріть про ваші стосунки з вашим чоловіком. Розкажіть йому, які зміни на гірше ви помітили, особливо, якщо причина в ньому самому. Найчастіше це працює, оскільки чоловіки за своєю природою досить замкнуті, вони можуть навіть не здогадуватися, що вони роблять щось не так.

Головне, що ви повинні зрозуміти, що абсолютно Безболісного способу порвати відносини з чоловіком не існує ! Є лише деякі поради, які допоможуть вам уникнути типових помилок і зробити розрив відносин легше.

Отже, 7 рад, як порвати відносини з чоловіком після того, як рішення прийнято

Зробіть перерву в спілкуванні

Можна, звичайно, просто зробити перерву в стосунках, але якщо вже прийнято рішення про розрив, йдіть до кінця. Не вдаючись в подробиці про причини, просто поїдьте до мами на кілька днів. Це дасть вам емоційне розвантаження і час все ще раз гарненько обміркувати. З іншого боку, ваш чоловік зрозуміє, що ось-ось щось має статися і теж емоційно підготуватися.

Постарайтеся бути впевненою в своєму рішенні

Саме постарайтеся, тому що на практиці це реалізувати іноді буває дуже складно. Щоб допомогти вам у прийнятті рішення, психологи рекомендують скласти список причин, за якими ви хочете розірвати відносини. Поруч з причинами напишіть конкретні кроки, які ви робили для усунення цих причин. І тільки будучи впевненою в тому, що більше нічого зробити не можна, можна приступати до активних дій. До того ж, цей список допоможе вам не загубитися, якщо у чоловіка виникнуть питання про причини розриву відносин.

Зробіть це особисто

Наберіться хоробрості, і повідомте про розрив відносин чоловікові при особистій зустрічі. Не використовуйте електронну пошту і телефон, це некрасиво і аморально.

Будьте готові до розмови

Ви повинні заздалегідь знати, що говорити і як відповідати. Врахуйте, що ваш партнер не очікує від вас такого кроку, і в даній ситуації може повести себе неадекватно. Постарайтеся зберігати спокій, що б не трапилося. Будьте впевнені в собі. Якщо ви не домінували протягом ваших відносин, домінуйте хоча б зараз.

Не дайте йому приводу сумніватися

Будьте гранично обережні у висловлюваннях, не допускайте двозначностей. Більшість жінок бояться образити людину, і намагаються пом'якшити удар. В результаті розмова про розрив відносин перетворюється в обговорення примх. Уникайте фраз типу: «Може бути, ми іноді зможемо бути разом»; «Частина мене все ще любить тебе»; «Я ніколи не любила нікого так, як тебе»; «Добре, дай мені час подумати»; Ми можемо бути друзями. Не давайте подібними фразами помилкову надію людині, навіть якщо це саме те, що він хоче почути, і навіть якщо ви насправді так думаєте.

Дайте чоловікові час замкнутися і подумати

Часто після розриву чоловік замикається в собі, прокручує в голові весь період ваших відносин, намагаючись зрозуміти, що ж пішло не так. Через кілька днів він сам попросить вас про зустріч. Метою такої зустрічі може бути діалог про причини розриву (тут вам знову знадобиться той список), і прощання (якщо чоловік добре вихований, він захоче попрощатися і розлучитися в дружній обстановці). Не приймайте ці жести близько до серця, будьте сильною.

Після розриву зведіть спілкування до мінімуму

Іноді бажання зустрітися з колишнім партнером або зателефонувати йому настільки сильно, що неможливо встояти. Знову ж, будьте сильною, не дзвоніть самі, а якщо він дзвонить вам, відповідайте коротко і без емоцій. Не кажіть на особисті теми. Подумайте тисячу разів, перш ніж відновлювати відносини з колишнім хлопцем.

Керуючись цими порадами, ви можете Порвати відносини з чоловіком найбільш безболісно для вас обох. Розумію, що на практиці зробити це дуже складно, але відносини, що зайшли в глухий кут, ні до чого доброго не приведуть. Мало того, що вони перешкодять вам жити повноцінним життям, вони ще можуть зашкодити вашій самооцінці і впевненості в собі. Не кажучи вже про вашому щастя. Будьте щасливі!