Мода на гладку шкіру на ногах жінок не пройде ніколи. Гладенькі ноги без волосся виглядають привабливо і сексуально. Багато жінок голять ноги кожен день, щоб позбутися від щетини, але гоління - це лише спосіб видалити небажане волосся. Після використання бритви волосся на ногах швидко виростають знову, проте те, що використання бритви прискорює ріст волосся - міф. Ця стаття про те, Як сповільнити ріст волосся на ногах.

Як уповільнити ріст волосся на ногах

Є кошти, які допоможуть вам уповільнити ріст волосся на ногах, і тим самим заощадити на гоління дорогоцінний час. До таких засобів відносяться дорогі апаратні процедури, а також деякі засоби, які можна приготувати в домашніх умовах.

Електроліз

Дорогий, але досить дієвий спосіб зупинки росту волосся. В волосяні фолікули вводиться голки, і через них пропускається невеликий електричний струм, який вбиває фолікули.

Лазерна епіляція

Також досить дорога операція. Вона полягає в тому, що світло лазера направляється на темний пігмент в волосяних фолікулах. В результаті волосся росте більш тонкі і світлі, а після неодноразового застосування такої епіляції зовсім перестають рости.

Лосьйони, що сповільнюють ріст волосся

Вони продаються в аптеках і косметичних магазинах. Вони містять екстракт сої, який уповільнює ріст волосся. Використовуйте такі лосьйони регулярно, і ви помітите, що волосся на ваших ногах стали рости повільніше, вони стали тоншими і світліше.

Воскова епіляція

Використовуйте віск для видалення небажаного волосся. Воскова епіляція сприяє також Уповільнення росту волосся, так як за допомогою воску волосся видаляються разом з фолікулів. Розігрійте віск, нанесіть дерев'яної або пластикової лопаткою тонким шаром на ноги, зверху прикладіть смужку тканини і залиште на кілька хвилин. Потім різко потягніть за тканину проти напрямку росту волосся. Після сполосніть ноги прохолодною водою. Ця процедура кілька болюча, зате небажане волосся на ногах не потурбують вас близько двох тижнів.

Як уповільнити ріст волосся на ногах в домашніх умовах

Соєва дієта

Як говорилося вище, соя сповільнює ріст волосся. Вживайте продукти з сої, щоб досягти уповільнення росту волосся.

Цукрова епіляція

Ця процедура схожа на воскову епіляцію, тільки замість воску застосовуються інгредієнти, які ви легко можете знайти в своєму будинку. Змішайте в каструльці сік половини лимона, 0,5 склянки меду і 1 стакан цукру, і нагрійте на середньому вогні, постійно перемішуючи, поки цукор не розплавиться. Дайте складу трохи охолонути, т. К. Гарячий цукор може обпекти шкіру. Посипте ноги тонким шаром кукурудзяного крохмалю чи борошна, зверху дерев'яною або пластиковою лопаткою нанесіть цукрову суміш. Зверху прикладіть смужку тканини і залиште на 1 хвилину. Потім різко потягніть за тканину проти напрямку росту волосся. В результаті волосся на ваших ногах будуть рости повільніше.

Пемза

Пемзою видаляли небажане волосся багато століть назад, і продовжують робити це донині. Не використовуйте пемзу на суху шкіру, інакше роздратування не уникнути. Для досягнення результату, а саме для припинення росту волосся, пемзу потрібно використовувати кожен день. Змочіть шкіру ніг під душем, а потім обережно натріть їх пемзою. Результат проявиться протягом декількох тижнів.

Якщо ці кошти не допомогли вам Уповільнити ріст волосся на ногах , можливо, ваша проблема пов'язана з надлишком в організмі чоловічого гормону тестостерону. В такому випадку вам необхідно звернутися до лікаря і лікувати причину надмірного росту волосся.

Читайте також, як уповільнити ріст волосся на обличчі.