Ви недавно розлучилися зі своїм хлопцем? Природно, в даний момент ви відчуваєте змішані почуття. Частинці вас боляче, інша частинка сердиться, і велика ваша частина не може ніяк забути колишнього хлопця. Ваш хлопець займав дуже важливу частину вашого життя, грав в ній велику роль, і тепер, цілком природно, вам важко уявити собі життя без нього, по крайней мере, в перший час. Але роздуми і спогади про нього не принесуть вам ніякої користі, це вже точно. Як забути колишнього хлопця? Як перестати думати про нього і почати будувати своє нове майбутнє?

Як забути колишнього хлопця

Наведіть порядок у речах

Насамперед позбудьтеся від його фотографій на стінах і альбомах. Зберіть їх все в великий мішок, додайте до них все його подарунки і речі, які будь-яким чином асоціюються з ним. Зауважте мішок міцніше і сховайте в найдальший кут вашого будинку, куди ви ніколи не заглядаєте. Якщо є бажання, можна навіть спалити цей мішок. Приберіть з очей все фізичні ознаки існування вашого колишнього хлопця. Приказку «З очей геть - з серця геть» ще ніхто не відміняв.

Займіться ділом

Це один з кращих способів перестати думати про колишнього хлопця і з часом забути його зовсім. Приділіть більше уваги своїй роботі, почніть вивчати щось нове або навіть вступите до університету і отримуйте вища (або друге / третє вища) освіту. У будь-якому випадку, навіть якщо це не допоможе вам Забути колишнього хлопця,Це буде корисно для вас в професійному плані.

Спілкуйтеся

Недоліком серйозних відносин є той факт, що у вас постійно не вистачає часу на спілкування з друзями і рідними. У більшості випадків ви проводили багато часу зі своїм хлопцем і навіть не помічали, що ось уже місяць не бачили своїх друзів. Тепер у вас є достатньо часу, щоб надолужити згаяне з друзями. Виходьте з будинку, спілкуйтеся зі старими і заводите нових друзів! Це однозначно відверне вас від сумних думок про минуле.

Побачення

Хоча це і не кращий спосіб забути колишнього хлопця, але нове знайомство завжди додає впевненості в собі і піднімає настрій. Якщо ви дуже зайняті на роботі, ви можете навіть попросити друзів влаштувати для вас побачення наосліп. Воно може принести чимало приємних сюрпризів. Одним словом, будьте в суспільстві протилежної статі. Хто знає, може хтось із ваших знайомих стане вашим новим хлопцем.

Пізнавайте себе

Замість того щоб захоплено думати про те, хто не з вами, краще присвятити цей час пізнання себе. Покопайтеся в собі, подумайте про життя. Може бути, причина того, що ви не можете забути свого колишнього в тому, що ви не задоволені якимось боком свого життя. Тоді вам слід направити свої сили саме на усунення вашого невдоволення.

Захопіться чимось новим

Постійно давайте вашому мозку їжу - вивчіть китайську мову, навчитеся танцювати латиноамериканські танці, займіться боксом або проблемами міжнародної інтеграції. Все, що завгодно, лише б це було в новинку для вас. Просто відчуєте себе в новій ситуації, і сюрпризи не змусять себе чекати.

Сподіваюся, що ці поради, Як забути колишнього хлопця, допоможуть впоратися з вашої нелегкої ситуацією. Крім того, є ще один, найважливіший рада - навчитеся контролювати свій розум. Якщо ви не можете перестати думати про когось, кому ви не потрібні, значить, ви не можете контролювати свої думки. Будьте сильними, навчитеся вибирати, про що думати, будьте терплячі і з часом все стане на свої місця.

Якщо забути колишнього хлопця так і не вийшло, може, варто почати все заново? Знову ж, гарненько подумайте, перш ніж відновити відносини з колишнім хлопцем.

А скоротати час і почитати щось цікаве вам допоможе журнал для дівчат. Рекомендую.