Вже більше 10 років компанія Pizza Ollis працює на ринку доставки їжі додому і в офіси, пропонуючи замовникам розвинений сервіс. Один дзвінок, і через кілька хвилин ви зможете поласувати свіжою піцою, оригінальними ролами або ароматним супом.

Від свіжої піци або хачапурі з сиром вас відділяє лише один дзвінок
Послугами служби доставки користуються різні клієнти: у кого-то немає часу на самостійну підготовку складних страв для святкового вечора; кому-то хочеться влаштувати собі смачний і корисний обід на роботі; а багато хто вже звикли балувати себе піцою та ролами, кожен раз замовляючи нові страви.

Головне, що вибір є. Служба доставки Pizza Ollis пропонує замовникам широкий асортимент:

роли і суші;
піца і бургери;
супи та закуски.
До замовлення можна додати напої: смузі з полуницею, чай, мінеральна вода та ін. Кожна категорія представлена ??десятками страв: піца з різноманітними інгредієнтами - від сиру до ананасів; роли з будь-якою начинкою - від мідій до лосося і краба; супи - від борщу до солянки і окрошки. [link] Доставка їжі додому [/ link] здійснюється в максимально короткі терміни. Замовнику доступні різні способи оплати. Розглянемо порядок оплати і оформлення доставки в Pizza Ollis більш докладно.

Доставка здійснюється безкоштовно в цілодобовому режимі

Служба доставки працює цілодобово, кур'єри виїжджають за адресою в будь-який час. Pizza Ollis працює в Санкт-Петербурзі і доставляє страви по передмістю. Мінімальна сума замовлення складає 350 рублів.

З основними умовами доставки страв можна ознайомитися на сайті компанії або зателефонувати менеджерам, які дадуть відповідь на всі питання. Середній час доставки - до 40 хвилин, і це швидкий термін, з урахуванням того, що кожне блюдо готується індивідуально для кожного клієнта.

Терміни доставки збільшуються, якщо ви замовляєте великий обсяг (наприклад, кілька різних видів піци, гарячі страви, суші і роли з різною начинкою, напої). Замовлення приймаються різними способами: можна скористатися телефоном або відправити заявку через сайт.

Другий варіант привабливий тим, що на порталі можна ознайомитися з вибором страв, подивитися, як вони виглядають, почитати склад і ін. Якщо ви відправили заявку через сайт, оператор передзвонить вам, щоб уточнити деталі замовлення. Кожен клієнт компанії Pizza Ollis може скористатися однією з акцій або спеціальною пропозицією: накопичувальна система знижок, розіграші, знижки іменинникам та ін.