Ви і ваша кохана людина розділені великою відстанню? Якщо у одного з вас тривале відрядження, або у вас просто немає можливості жити в одному місті, збереження любові і відносин може стати проблемою. Особливо, якщо це не є обопільним узгоджений перерву в стосунках. Навіть якщо час, проведений далеко один від одного, невелика, часом буває дуже важко підтримувати вогник прекрасного почуття. Однак те, що ви перебуваєте на великій відстані, не означає, що ваші почуття з часом згаснуть. Просто вам потрібно бути трохи винахідливішими, щоб Зберегти любов на відстані, підходити до своєї ситуації більш творчо.

Як зберегти любов на відстані

Є безліч речей, які можна робити спільно, навіть перебуваючи далеко один від одного. Вони створюють як би ефект присутності поруч коханої людини. Сучасні засоби комунікації значно полегшують розлуку, і можуть допомогти вам зробити час, проведений далеко від коханої людини, трохи більше виносяться.

Будьте на зв'язку

Найголовніша умова, щоб Зберегти любов на відстані, як можна частіше зв'язуватися один з одним. SMS і MMS повідомлення, електронна пошта, icq, соціальні мережі допоможуть частіше нагадувати один одному про себе. Без сумніву, чути рідний і улюблений голос набагато важливіше, тут вас виручать телефонні розмови і skype.

Подивіться фільм

Подивіться романтичний фільм по телебаченню в один і той же час, або скачайте фільм з інтернету, а потім запустити в один час. А потім можна обговорити цей фільм по телефону, в skype або при наступній особистій зустрічі.

Грайте в ігри

На сьогоднішній день існує маса онлайн-ігор, в яких можна об'єднуватися в команди і спілкуватися. Кожну гру також можна згодом обговорити по телефону або в skype.

Даруйте подарунки

Надішліть коханому романтичний подарунок поштою або кур'єрською службою. Ваш улюблений також буде радий отримати вашу відверту фотографію по електронній пошті. І зовсім вже оригінальним рішення буде замовити для нього привіт по місцевому радіо або в місцевій газеті. Природно, потрібно використовувати ЗМІ, що віщають в місцевості, де знаходиться об'єкт вашого обожнювання.

Надішліть листівку

Надішліть Йому стільки листівок, паперових і електронних, скільки зможете. Чим більше тим краще! Щоб бути впевненою, що вони будуть завжди на виду. Чоловікові подобається, коли його жінка не соромиться висловлювати свої емоції.

Заведіть блог

Почніть спільно вести блог, регулярно записуйте туди всі значущі події вашого життя, свої почуття і переживання. Є одна важлива умова - про це блозі повинні знати тільки ви і ваш коханий, зробіть це своїм маленьким секретом.

Плануйте майбутнє

Створіть постійно оновлюваний список речей, які ви обов'язково зробите разом, коли побачитеся в наступний раз. Це може бути будь-якої онлайн-сервіс або аркуш паперу, що пересилається поштою від одного партнера до іншого з тією умовою, що кожен з вас дописує туди одне або кілька запланованих дій. Бажано планувати і самі зустрічі, щоб з нетерпінням чекати наступного побачення. Так приємно знати, що заповітний момент наближається з кожним днем!

«Побачення в коробці»

Складіть у велику коробку ті речі, які асоціюються у вашого улюбленого тільки з вами, і відправте цю коробку йому поштою або кур'єрською службою. У коробці можуть бути ваш домашній светр, улюблена шпилька, ароматичні свічки, кульки для ванни, ваша улюблена дитяча ложка або м'яка іграшка. Нехай він оточить себе цими речами і користується ними, нехай вони постійно нагадують йому про вас.

Казки на ніч

Уявіть, що ви обидва знову діти, і вам обов'язково потрібно послухати казку перед тим, як заснути. Ні для кого не секрет, що засинати під улюблений голос завжди приємніше. Запишіть на диктофон вигадану історію або казку, пошліть її своєму коханому по електронній пошті, щоб він міг прослухати її перед сном.

Ніяке відстань не може нашкодити, і не зашкодить відносинам, заснованим на взаємній повазі, довірі, відданості і любові. Якщо ви спостерігаєте ознаки серйозних відносин, турбуватися вам зовсім нема про що. Хоча час від часу ви можете почати втрачати віру в вашу любов, не здавайтеся, тримайтеся і слухайте своє серце! Я щиро вірю, що Зберегти любов на відстані можна, якщо щиро в неї повірити. Любіть один одного, не дивлячись на відстань, що розділяє вас.