У кожної жінки повинен бути Свій стиль в одязі , одяг повинен підкреслювати достоїнства фігури і приховувати її недоліки. Те, як жінка одягається, може багато розповісти про її характер і настроях. Стиль жінки як би відбивати її настрій, внутрішній світ. Він ні в якому разі не повинен розкривати всіх таємниць і секретів, в жінці повинна залишатися загадка. Виразний і гармонійний стиль виділяє жінку з натовпу, приковує увагу оточуючих.

Але не всі знають, як правильно підібрати одяг, зачіску, аксесуари так, щоб вийшов цілісний образ зі шматочків величезної мозаїки. Деякі інтуїтивно вибирають одяг і аксесуари, що підкреслюють гідності, що відображають внутрішній світ і приховують недоліки. Якщо вам важко покладатися на інтуїцію, можна звернутися до професіоналів.

Як знайти свій стиль в одязі

Виберіть стиль

Спочатку вам потрібно вибрати стиль, який вам подобається і підходить: класичний, спортивний, елегантний, романтичний. В одязі обраного стилю вам повинно бути комфортно. Інший варіант - вибір стилю за віком. Щоб здаватися молодше, вам не потрібно натягувати на себе яскраві молодіжні речі. Завдяки правильно підібраній кольоровій гамі і одязі, можна виглядати на 10 років молодше.

Підберіть одяг

Після того як розібралися зі стилем, настав час підібрати одяг. Задумайтесь, може бути, ваші неприємності з зовнішнім виглядом пов'язані з тим, що ви не вмієте ходити по магазинам? В такому випадку попросіть подругу сходити з вами за покупками. Вибираючи одяг, запитуйте думку подруги: чи йде цей одяг вам, приховує вона недоліки? Вона буде оцінювати суб'єктивно, з боку, а з боку, як відомо, краще видно, і тому її думка дуже важлива. Не беріть з собою в похід по магазинах чоловіка. Як правило, чоловіки не дуже люблять шопінг, ваш чоловік буде вас постійно квапити з вибором і, в кінцевому підсумку порадить вам купити ту річ, яка не дуже вам і підходить. Або взагалі приведе вас у відділ нижньої білизни. Там він, безсумнівно, вибере те, що буде виглядати на вас ідеально, але ж побачить це тільки він один...

Формування нового гардероба потрібно почати з кількох базових речей. Вони повинні яскраво висловлювати обраний стиль, добре поєднуватися з іншими, вже наявними у вас, речами. Залежно від стилю речі можуть бути різними: брюки, блуза, спідниця, сукня, сарафан. Не забувайте підбирати до них аксесуари: сумку, ремінь, туфлі, біжутерію, адже головне - в деталях При виборі пам'ятайте - якщо одяг простого крою і стриманих тонів, то варто вибрати яскраві аксесуари, які привернуть увагу оточуючих. Купуючи нову річ, подумки уявіть, як вона буде виглядати разом з іншими предметами вашого гардероба.

Читайте також статтю про те, як підібрати одяг по фігурі, щоб приховати її недоліки і підкреслити достоїнства.