З першого ж ковтка алкоголь починає впливати на організм і мозок. Після пари ковтків ви, може бути, стаєте більш товариськими, але подальше вживання веде до порушення функцій опорно-рухового (хитка хода) і мовного (заплітається мовою) апаратів. Деякі прояви дії алкоголю зникають досить швидко, в той час як більшість накопичується і залишається з вами на все життя, що може призвести до незворотних наслідків. Поняття Жінка і алкоголь не повинні поєднуватися!

Алкоголь в житті жінки

У наші дні жінки, як і чоловіки, все частіше вживають алкоголь у своїй соціального життя. Якщо дівчинка-підліток випиває за компанію з друзями, в 20-30 років алкоголь стає частиною її ділового життя і кар'єри, а в старості - сенсом життя, Жінка і алкоголь стають нерозлучними друзями.

Вчені встановили, що безпечне кількість алкоголю для жінки - 125 мілілітрів неміцного вина на добу. Перевищення цієї норми тягне за собою загрозу для здоров'я. Багато жінок, часто через незнання цього, ігнорують рекомендації вчених і лікарів, тим самим завдаючи собі шкоди. Останні дані досліджень жіночого алкоголізму показали, що:

  • Одна третина жінок вживає більше встановленої норми;
  • Одна з чотирнадцяти жінок в світі п'є кожен день;
  • Близько 3% жінок залежать від алкоголю;
  • В середньому, кожна жінка випиває 1 пляшку вина в тиждень;
  • Щороку в світі від прямого впливу алкоголю вмирає 2. 3 мільйони людей, з них 50% - жінки;
  • Найчастіше, в 60% випадків, жінка вживає вино, потім по популярності йде горілка (16%) і пиво (12%);
  • Жінки, що мають високі доходи, вживають алкоголь на 40% частіше, ніж жінки з низькими доходами.

Жінка, як правило, важить менше, ніж чоловік, отже, в тілі жінки менше тканин, здатних вбирати алкоголь. Жирові прошарки не абсорбується алкоголь, а жиру в жіночому організмі пропорційно більше, ніж в чоловічому. Значить, концентрація алкоголю в крові у жінки буде більше, ніж у чоловіка при вживанні однакової кількості алкоголю. Жіноча печінку дуже повільно засвоює алкоголь, як наслідок - він довго перебуває в крові, руйнівно діє на мозок і весь організм в цілому.

Вплив алкоголю на організм жінки

Жіночий алкоголізм, крім величезного букета негативних наслідків, може привести до таких захворювань, як безпліддя і рак молочної залози. Вагітна жінка, що вживає алкоголь, шкодить не лише собі, а й своїй дитині.

Алкоголь сприяє розвитку ракових клітин в організмі, особливо раку органів травлення. Хронічний панкреатит - ще одна хвороба, пов'язана зі зловживанням алкоголю, викликана тим, що підшлункова залоза запалюється і стає недієздатною. Діабет є одним з побічних ефектів панкреатиту. А ще алкоголь змінює хімічний склад мозку. Це може привести до дратівливості і депресій. А постійне зловживання, безсумнівно, викличе психоз - важке психічне захворювання з галюцинаціями і манією переслідування в якості симптомів.

Алкоголь не позначається сприятливо і на вашій фігурі. Дослідження показали, що випивши 2 літри вина за тиждень, ви отримаєте таку ж дозу калорій, якщо з'їсте 20 пончиків за цю ж тиждень. На шкіру алкоголь також має негативний вплив. Чого варті тільки ці жахливі сині кола під очима! Під дією алкоголю шкіра втрачає свою пружність, що призводить до появи зморшок і передчасного старіння. Що вже говорити про те, що випила жінка стає легкодоступна і може бути схильна до насильства, і як наслідок - ризик захворювань, що передаються статевим шляхом.