чим відрізняються якісні залізні товари?

Сьогодні не існує проблем з вибором необхідного кріплення або фурнітури.

Складність полягає в іншому - знайти якісні залізні товари, які б виявилися міцними і надійними протягом усього терміну служби. Спробуємо розібратися, яким же критерієм повинна відповідати ідеальна «скобянка».

Матеріал

На прилавках магазинів і спеціалізованих маркетів представлений повний асортимент залізних товарів, розмір і форма яких визначаються призначенням. Випускаються металовироби по дереву і по металу, пофарбовані і оцинковані.

На те, чи дійсно міцним виявиться кріплення, впливає використаний метал. Це може бути вуглецева сталь з достатнім вмістом цинку, яка обробляється захисним напиленням проти корозії, або нержавіюча сталь - дорожча, але і більш довговічна.

Виробник

Репутація виробника та популярність бренду - ще одна умова якісної продукції. Правда, в цьому випадку є шанс нарватися на підробку, адже популярні залізні вироби підробляють найчастіше. Уникнути подібної проблеми допоможе спеціальне маркування заводу-виготовлювача і наявність у продавця сертифікатів, що підтверджують відповідність товару.

Чому купувати краще заводську продукцію?

По-перше, вона випускається на спеціальному обладнанні, що дозволяє гарантувати правильну геометрію і відповідність виробу стандартам. По-друге, великі виробники контролюють якість продукції, що випускається за допомогою власних лабораторій, які оцінюють кожну партію, що сходить з конвеєра.

Звернути увагу варто і на ціну

Підозріло низька вартість - один з характерних ознак фальшивки. У спробі заощадити покупці часто набувають кріплення з браком або низької якості.

Як вибрати якісне кріплення для покрівлі?

Одними з найбільш затребуваних сьогодні є покрівельні металовироби, за допомогою яких закріплюють профнастил і металочерепицю під час будівництва даху. Якісні залізні товари виготовляються з вуглецевої сталі, яка має антикорозійну оцинкування товщиною 12-25 мм, при цьому сплав повинен пройти теплову обробку.

Кожне кріплення являє собою комплект, в який входить шестигранний метиз і гумовий вкладиш, що захищає різьбу від вологи. Деформована прокладка або її відсутність призведе до порушення герметичності і появи на металовироби іржі.

Ретельно вивчити необхідно і якість різьблення. Якщо вона деформована або має неправильну геометрію, то закріпити такий метиз міцно не вдасться, а значить, в місцях кріплення лист не буде прилягати щільно і під впливом вітрових навантажень його може просто-напросто відірвати від даху.