Ви любите готувати? Я почала готувати з тих пір, як була маленькою дівчинкою. Моїй мамі подобалося різноманітність, і вона вселила в мене любов до багатьом продуктам. Приготування їжі не було її улюбленим заняттям, але у неї це дуже добре виходило. Вона любила поїсти, і, отже, вона знала, як це робити правильно. З іншого боку, вона була не проти харчуватися не вдома. Коли я була маленькою, харчування поза домом було великим задоволенням. А думка про те, щоб зробити вдома блюдо, яке з'їв в ресторані, ніколи не приходило в голову. Та й рецепти не були доступними. Вони були строго секретними.

Я виросла і вийшла заміж. До цього часу я стала досвідченим кухарем. Експерименти і різноманітність стали моїми фішками. З іншого боку, існують певні ресторанні страви, які прості, не дивлячись на свою назву. Я пам'ятаю, як я вперше підгледіла 'оригінальний рецепт' курчати у полковника Сандерса. Я була вражена, що він не тільки був на диво легкий. Мене приголомшило те, що всі інгредієнти можна легко знайти в будь-якому продуктовому магазині. Крім того, я можу його адаптувати під переваги моєї сім'ї і отримати той же смак. Наприклад, якщо я хочу зробити KFC курку, але бажаю зменшити жир, то я можу зняти шкіру і запекти її, а не смажити.

Навіть зараз, коли у мене є багаторічний досвід на кухні, відтворювати рецепти не завжди легко. Можна виключити якийсь невловимий інгредієнт, і блюдо поміняє свій смак. Гроші - це проблема для моєї сім'ї, тому поза домом ми харчуємося дуже рідко. Крім того, з чотирма дітьми, у нас немає часу і енергії, щоб очікувати в черзі або коли нас обслужать. Тому, харчування вдома - це норма для нас. Чи змінює це той факт, що нам подобається харчування поза домом? Ні. Чи означає це, що у нас немає тяги до певної їжі? Ні. Тоді, що ж нам робити? Я знайшла рецепти страв, які нам подобаються, і тепер можуть готувати їх сама. Я знайшла місце з деякими найпопулярнішими, самими секретними рецептами, і зберігаю їх у себе. І це місце називається сайт для жінок Ліза. Ось тут постійно нові рецепти, питання краси, психології, здоров'я і багато іншої корисної інформації для жінок.