Останнім часом з'явилася величезна кількість новомодних сучасних методик схуднення. Лідерські позиції серед них беззмінно займає кодування. Механізм дії Кодування для схуднення, за словами фахівців центрів, які його проводять, в тому, щоб повернути організм до нормального обміну речовин. Вони стверджують, що можна за допомогою кодування нормалізувати ліпідний обмін і зробити так, щоб жир не відкладався, а спалювався сам. У цій статті я розгляну вплив кодування для схуднення на жіночий організм, а також наведу деякі поради, до яких рекомендую прислухатися тим, хто зважився на кодування.

Вплив кодування для схуднення на нервову систему

Але давайте подивимося на кодування з іншого боку: людина не комп'ютер, а мозок - штука тонка. І ніхто ще не вміє закладати в нього програми або прати установки, які формувалися роками. Тому часто після Кодування для схуднення трапляються порушення роботи інших відділів мозку. Як правило, кодування виробляється на огиду до якогось одного продукту. Дуже часто пацієнтки переключаються на який-небудь інший продукт. Печиво замінюється халвою, халва десертами, але ж для відкладення жирів різниці немає. По суті, кодування - це зміна стану свідомості і маніпуляції зі зміненою свідомістю. Як тільки людина явно починає представляти себе в іншому місці або перебувати «між сном і дійсністю», він входить в стан трансу - сам або за допомогою фахівця.

Для успішного кодування обов'язково повинні дотримуватися 2 умови: велике особисте бажання позбавитися від зайвої ваги, і страх, який тримає пацієнта в лещатах, мовляв, ми вас закодували, і якщо ви будете їсти те-то і те-то, то видужаєте ще більше, і захворієте, і ще казна-що з вами трапиться. Часто після кодування жінки стають більш агресивними, дратівливими. Мозок людини ще занадто погано вивчений, щоб зрозуміти, чому так відбувається. Через ненауковість методу фахівці вважають, що кодування для схуднення принципово нічим не відрізняється від змов, зняття порчі, танців шаманів навколо багаття з бубном, які нібито виліковують від хвороби.

Поради перед кодуванням для схуднення

Якщо ви все ж зважилися На кодування для схуднення, будь ласка, прислухайтеся до кількох порад:

- виберіть найсерйозніший і добре зарекомендував себе центр, в якому проводять кодування вже не один рік;

- обов'язково пройдіть обстеження, так як кодування можна проводити після черепно-мозкових травм і при неврологічних проблемах;

- переконайтеся, що кодування - це останній засіб, тобто, інші методи схуднення не подіяли;

- кодування має право проводити тільки дипломований лікар зі спеціалізацією по психотерапії, у якого повинні бути підтверджуючі документи, видані державною установою. Папірці, розвішані на стінах, і говорять про те, що людина відвідав купу семінарів, не годяться;

- поцікавтеся у фахівця, чи можна буде зняти кодування, якщо результати вас не задовольнять;

- врахуйте, що вдаватися до кодування має сенс тільки в тому випадку, якщо ваша повнота - наслідок якоїсь шкідливої звички (є багато жирного, солодкого і т. Д.). Самою впоратися з шкідливими звичками важко, тому можна спочатку попрацювати з психотерапевтом без кодування і вдатися до нього тільки в крайньому випадку;

- не думайте, що кодування - це «схуднення на халяву», коли самій нічого не доведеться робити. Це, скоріше, поштовх, і після нього вам доведеться рухатися самій. Кодування - це гіпноз, і при будь-якій проблемі він є лише одним з методів, використовуваних на початку комплексного лікування. Зупинятися на ньому немає сенсу: або вага повернеться знову, або можуть проявитися інші порушення - від зміни характеру до серйозних захворювань центральної нервової системи і повного збою обміну речовин.

Щоб насправді перепрограмувати людини, навіювання, гіпноз повинні перейти в свідомість, стати частиною людини, його особистості. Тільки в цьому випадку можна говорити про успішне Кодування для схуднення.Тепер ви розумієте, як складно знайти до людини все ключики і правильно їх повернути? І не варто дивуватися, що фахівців, які насправді вміють це робити, можна по пальцях перерахувати.

Подумайте, може, ваша проблема не в кілограмах зовсім, а в ставленні до себе і людям, а зайва вага - це сигнал, спосіб організму підказати вам, що щось не так? Шукати проблему не в собі набагато простіше, але це не зовсім чесно, а самообман в результаті обходиться дуже дорого. Це стосується всіх нетрадиційних методів схуднення. Всі вони ефективні тільки в тому випадку, якщо ви в них вірите.

Худніть з розумом і будьте здорові.

Висловлюйте свою думку з приводу кодування для схуднення в коментарях. Може, хтось пробував і бажає поділитися досвідом з читачами блогу?