Перерва у відносинах, коли обидва партнери вирішують пожити деякий час окремо, може завдати непоправної шкоди довгостроковим відносинам. Або, навпаки, допомогти повернути частину втрачених з часом почуттів і емоцій у відносинах. Вам вирішувати, чи робити перерву в стосунках. У будь-якому випадку, це досить ризикований крок.

Перерва - це палиця з двома кінцями. Якщо ви любите свого партнера, але в ваших відносинах вловлюється початок кризи, краще зробити перерву. Під час розлуки ви будете сумувати за партнеру, але, знаходячись як і раніше поруч з ним, ви будете почувати себе під замком, криза у відносинах буде душити вас, і це може закінчитися сумно.

Приймаючи рішення про Перерви у відносинах , переконайтеся, що ви вже зробили всі кроки для усунення проблем, але ці проблеми залишилися. В цьому випадку не обов'язково розривати відносини з хлопцем, можна просто відпочити один від одного деякий час. Перерва може стати ліками для вашої любові.

Я розумію, що сказати «зробіть паузу в стосунках» набагато легше, ніж зробити це. Ваш хлопець може сприйняти цей крок неадекватно. Але якщо все зробити розумно, перерва дасть вам шанс обдумати багато питань, що стосуються вас обох, по-новому поглянути на ваші відносини, і, може бути, знайти вихід з зароджується кризи. Це буде набагато краще, ніж просто різко розірвати відносини.

Чому виникає необхідність перерви в стосунках?

Багато хто думає, що перерва в стосунках - це свого роду кінець, час переглянути своє життя і щось кардинально в ній поміняти, почати щось нове. Однак коли партнери роблять перерву за обопільною згодою і домовленістю, він не буде мати негативних наслідків. Тому, якщо ви зібралися взяти перепочинок, буде помилкою просто підійти до хлопця і сказати: «нам потрібно не бачитися деякий час». Поговоріть, поясніть своєму хлопцеві, що перерва не означає, що ви розривається з ним стосунки, просто ви повинні побути деякий час на самоті, поясніть причини свого рішення.

Причини перерв у відносинах

Ось кілька причин, чому виникає необхідність перерви в стосунках:

  • Розвиток ваших відносин йде занадто повільно, або занадто швидко. Здається, що ви тільки вчора познайомилися, може, це була любов з першого погляду. А сьогодні ви вже знаєте один про одного більше, ніж самі про себе. Або навпаки, ваші відносини здаються вам нудними і сухими. Значить, ви пропустили початкову іскорку, перерва допоможе вам повернути момент першої зустрічі, або зрозуміти, що дані відносини не для вас.
  • Вам не подобаються деякі особливості, звички і захоплення вашого хлопця, і у вас не вистачає сміливості попросити його змінитися. Ви прийняли його таким, яким він є, але тепер вам потрібно гарненько подумати, чи зможете ви приймати ці самі звички далі.
  • Пройшов перший етап, коли у відносинах переважає пристрасть, і ви зрозуміли, що любові між вами немає. Адже на перших порах відрізнити любов від пристрасті дуже і дуже важко.
  • Ви відчуваєте відсутність поваги у відносинах, ваш партнер весь час намагається домінувати, нав'язати свою точку зору.
  • Ваш партнер сприймає вас як само собою зрозуміле явище, ви є як би його безкоштовним додатком. Відсутні ознаки серйозних відносин. В такому випадку перерва допоможе йому переглянути систему своїх цінностей.
  • Він не може собі уявити життя без вас, кожну годину сну і неспання ви можете спостерігати його перед собою: дзвінки, смс, соціальні мережі - тільки він і ніхто інший, на друзів вам просто не вистачає часу.
  • Або навпаки, якщо ви вважаєте свого партнера центром всесвіту, і більше ні про що думати не можете, крім нього. Якщо ви свідомо відгороджуються від друзів і родичів, це вірна ознака того, що пора зробити паузу.

Ви прийняли рішення про перерву в стосунках?

Якщо ви остаточно зважилися на перерву в стосунках, детально обговоріть це рішення з партнером. Ви повинні чітко домовитися про терміни перерви і його умовах: як часто ви будете спілкуватися по телефону або бачитися. Безглуздо влаштовувати перерву і зустрічатися щодня. У будь-якому випадку пам'ятайте, що любов на відстані існує, і її можна підтримувати.

Під час розлуки постарайтеся уважно розібратися в собі, виявити свої справжні почуття до партнера, відпочити і прийти до гармонії з самою собою. Перерва у відносинах покаже вам справжню їх картину, допоможе знайти рішення проблем, що склалися або підказати, що ваші стосунки вже ніщо не врятує. Останнім часом стала дуже популярна цитата одного мудреця: «Якщо ви його любите, відпустіть його. Якщо він повернеться, він ваш, якщо ні - не судилося ». Будьте щасливі в ваших стосунках!