Прикрашаємо квартиру картинами на полотні

В даний час успішно розвивається вид друку який являє собою нанесення зображення на полотно. Фотодрук на полотні — це чудовий напрямок в індустрії подарунків, який став чудовою альтернативою для дорогих полотнищ відомих художників і можливістю масштабного оформлення простору з допомогою якісного друку і оригінальних зображень. Тепер Ваша фантазія нічим не обмежена. Хіба що вибором між квартирою, дачею або офісом, які потребують перетворення. Штучне полотно практично не відрізняється від натурального вигляду, фактурою і яскравістю завданих фарб. Його розміри помітно виграють у натурального, а практичність вище всяких похвал. До того ж, оригінальний подарунок припаде до смаку всім, хто його має!

Де замовити

Якісний фотодрук на полотні ви можете замовити перейшовши за вищенаведеним посиланням. Саме тут ви знайдете найкращу якість друку за досить помірну ціну. Рекомендую!

фотодрук на полотні

Перевага сучасної повнокольорового друку на полотні не мало:

  • Вартість полотна в сотні і тисячі разів менше за вартість оригіналу, при не меншому зовнішньому ефекті.
  • Можливість регулярно оновлювати експозицію без зайвих очікувань і пошуків.
  • Створення власного або сімейного портрета в короткі терміни.
  • Рішення задачі оригінального подарунка без обмеження вибору картин.

Сучасний фотодрук на полотні – популярний тренд у всьому світі

Для такої картини характерна особлива теплота і глибина промальовування. Завдяки високим стандартам друку та якісті передачі кольору, природності одержуваного зображення і добротності виконання виходить справжній шедевр.

Сучасний фотодрук на полотні – популярний тренд у всьому світі

Процес виготовлення картин на полотні

В першу чергу дизайнер готує фотографію або будь-яке інше зображення, яке підібрав замовник. Можлива обробка малюнка, додавання напису, створення додаткових ефектів.

На наступному етапі здійснюється друк на фотопринтері пігментним чорнилом високої якості і готується спеціальний дерев'яний каркас. Він не тільки оберігає готовий виріб від пошкодження та деформації, але і забезпечує картині завершений вигляд, вдало доповнюючи інтер'єр.

Інтер'єрний широкоформатний друк дозволяє наносити більш чітке зображення і продруковувати навіть дуже дрібні деталі зображення. Цифровий широкоформатний друк це - висока якість друку, стислі терміни виготовлення і персоналізація (кожен відбиток може мати свою індивідуальну інформацію), чіткість, висока точність передачі кольору. Але цей вид друку чутливий до атмосферних впливів (не боїться води, але вигоряє на сонці). Тому цей вид друку застосовується для оформлення всередині приміщень.