Вам потрібен репетитор, але ви не знаєте, з чого почати? Пропонуємо кілька порад, які допоможуть знайти самого найкращого викладача. Необхідність в додаткових заняттях зазвичай виникає у двох випадках: перед іспитами або якщо у дитини є проблеми з успішністю. Раніше репетиторів шукали серед шкільних вчителів і викладачів ВНЗ. Зараз коло пошуку значно розширилося. Зміни торкнулися і методів викладання. Щоб знайти відповідного репетитора, тепер достатньо скористатися інтернетом, а заняття можуть проводитися дистанційно!

Репетитор для онлайн-занять

Як знайти репетитора в інтернеті?

Серед численних пропозицій в інтернеті легко заплутатися. Щоб цього не сталося, можна відразу скористатися перевіреними сайтами. Наприклад, широко відома в Україні онлайн школа PlanetaClub надає репетиторські послуги в онлайн режимі: https://planetaclub.com.ua/repetitory-onlayn . Звертайтеся! Для початку репетитор проведе діагностику рівня знань в учня і розповість, як будуть проходити заняття. На основі діагностики та даних про вашу мету методист підбере відповідного репетитора і складе індивідуальний розклад занять.

Розглянемо аргументи на користь онлайн-занять з репетитором

  • Завжди на зв'язку. Якщо зі звичайним репетитором вам необхідно чекати наступного заняття, то в онлайн-школі є така функція, як чати з викладачами — ви можете в будь-який час написати їм, якщо вам щось незрозуміло по темі або з домашнього завдання.
  • Кваліфікація викладачів. На жаль, не завжди можна дізнатися кваліфікацію педагога, до якого ви звертаєтеся в приватному порядку, і його здатності до роботи з дітьми, тому що ця інформація ніде не фіксується і ніким не перевіряється. Єдиний можливий варіант — рекомендації знайомих і друзів. Але що, якщо одній дитині цей викладач підійшов, а вашій — ні? Безглуздо витрачені гроші та час на пошуки нового репетитора. В онлайн-школах же всі викладачі проходять ретельний відбір в кілька ступенів. Там працюють висококваліфіковані педагоги, які мають справжні сертифікати. І ви завжди можете ознайомитися з відгуками інших учнів.
  • Можливість швидко змінити викладача. Якщо ви або ваша дитина розумієте, що педагог не підходить з тих чи інших причин, ви можете залишити заявку, і вже на наступному занятті вас чекатиме новий викладач. І, головне, локація занять не змінюється.