Бої без правил - це жорстоке шоу для справжніх цінителів. Азарт, непідробні емоції і боротьба до останнього - спокушають уболівальників в цьому виді спорту. У боях без правил можна побачити справжній потенціал людського тіла, комбінацію його фізичних і розумових можливостей. Ну і ставки на бої - це невід'ємна частина шоу. Все-таки з передчуттям виграшу улюбленого бійця переглядати такий чемпіонат, як UFC, набагато цікавіше. Робіть ставки на UFC в букмекерській конторі «Gorilla». Офіційний сайт: https://gorilla.win/ufc. Ставки на бої досить прості і мають не так багато варіацій. Це може бути ставка на чисту перемогу одного з бійців, виграш за очками, виграш внаслідок травми суперника, дискваліфікація. Оскільки ігри в регулярних чемпіонатах проводяться з високою частотою, то вам не буде проблематично зібрати всі необхідні дані щодо необхідної команди або окремих спортсменів. Важливим моментом тут є вироблення певної системи ставок, оскільки в противному випадку гравець може стати банкрутом, незважаючи на знання в спорті.

Скріншот офіційного сайту букмекерської контори «Gorilla»

Бої без правил практикувалися ще в далекій давнині

Наприклад, бої гладіаторів в Стародавньому Римі були жорстокі і нещадні, але ці змагання збирали величезні стадіони людей, які жадали видовищ. З плином часу бої без правил трансформувалися, і до нас дійшли так звані змішані єдиноборства (мікс-файт). Тут, попри зовнішню нещадність, діють деякі обмежувальні правила: не можна завдавати удари в потилицю, хребет, пах, кусатися, тикати в очі і т.д.

UFC

Абсолютний бійцівський чемпіонат (UFC) був заснований в 1993 році в Америці. Спочатку він задумувався як шоу, щоб визначити найкращий стиль єдиноборств, але, поступово розширюючись, він вийшов за ці рамки і став кращим бійцівським турніром. Всі бої UFC проходять в клітці (октагоні), яка стала символом турніру. В UFC існує певний звід правил, порушення яких є неприпустимим.

ставки на UFC

Що потрібно пам'ятати роблячи ставки на UFC

Ставки на UFC мають свої особливості. Як і в будь-якому іншому виді спорту, не варто думати, що букмекерська контора десь помилилася і вибрала невірний коефіцієнт. У кожного котирування є обгрунтування. Для початку гравцеві варто з'ясувати, в який конкретно організації проводяться бої. Найприкріше - зробити вірний аналіз, але не врахувати якесь правило конкретної організації і через це програти свою ставку. Приділіть увагу вивченню правил. В цілому стратегія ставок на UFC досить проста. Крім стандартних факторів на кшталт кількості перемог, проведених боїв, перемог нокаутом і т. д. тут є свої «підводні камені». Наприклад, бійці можуть володіти абсолютно різними стилями єдиноборств в якості базового (зазвичай це або ударники, або борці), що обов'язково накладе відбиток на весь бій в цілому.

Бої без правил — це теж спорт, нехай і зі своєю специфікою. Ставки на UFC дуже популярні, і букмекерська контора «Gorilla» пропонує приєднатися до любителів цього виду спорту всіх небайдужих до боїв людей!