Чи вірите ви в кохання з першого погляду? Існує вона, чи буває лише в казках? Вчені, які вивчають роботу мозку людини, стверджують, що Любовь с первого взгляда при певних обставинах дуже навіть можлива. Вірити в неї чи ні - особиста справа кожного з нас. Скільки людей, стільки й думок, і кожне з них має повне право на існування. Так як, незважаючи на численні дослідження, любов залишається тією сферою, в якій довести що-небудь і впорядкувати результати всіх досліджень, дуже і дуже важко.

Що таке любов з першого погляду

Деякі люди стверджують, що з ними трапилася саме любов з першого погляду, трапилася вона зовсім несподівано. Щось на зразок йшла людина, думав про своє, підняв голову, побачив очі навпроти і подумав «Це Вона / Він!» Психологи кажуть, що виникнення кохання з першого погляду можливо і залежить від нашого психологічного стану в даний момент. Тобто в одному випадку людина може навіть не помітити ці чарівні очі, а в іншому ці самі очі можуть залишити незабутнє враження. Також психологи стверджують, що людині достатньо 30-ти секунд, щоб закохатися, вірніше, оцінити, наскільки дана людина стоїть того, щоб його полюбити. До речі, ще психологи кажуть, що чоловіки частіше за жінок закохуються з першого погляду.

Що впливає на любов з першого погляду

Психологічний стан

У ситуації, коли народжується любов з першого погляду, діють деякі фактори: це наші ідеали, уявлення про людей, інтуїція, логіка, уяву і т. Д. Найчастіше людина закохується з першого погляду тоді, коли він готовий закохатися, готовий до нового знайомству і нових відносин. Менш імовірна любов з першого погляду, якщо ви втомилися, стомлені або ваш мозок зайнятий вирішенням якої-небудь проблеми.

Зовнішній вигляд

Звичайно ж, головну роль в залученні уваги і виникненні закоханості грають зовнішній вигляд, голос, манери і запах. Людина інтуїтивно шукає собі в партнери людини з тими якостями, які доповнять його самого. Будьте обережні, не завжди приваблива зовнішність гарантує успіх. Адже красиві чоловіки постійно оточені жіночою увагою і не відчувають в ньому недоліки. Так що ваше захоплення зовнішністю може не викликати ніякої реакції.

А якщо ви раптом закохаєтесь в нічим не примітного на вигляд молодого чоловіка, і це буде взаємне почуття, можете не сумніватися - це сама матінка-природа вибрала вам в партнери ідеального саме для вас чоловіка.

Як розпізнати любов з першого погляду

Є безліч прикладів, коли дві людини закохалися один в одного з першого погляду, і після цього жили довго і щасливо, це була саме любов, а не пристрасть. Тут теж потрібно бути обережною - на початку відрізнити любов від пристрасті досить важко.

Можливо, ви мрієте про прекрасному незнайомцеві, який чекає вас буквально за рогом. Однак неправильно називати кожну що виникла в вас симпатію або інтерес до людини любов'ю з першого погляду. Може, ви просто втомилися від навколишнього світу, або намагаєтеся заповнити порожнечу всередині, або вам просто необхідно змінити обстановку. Зовсім не означає, що кожен симпатичний чоловік зробить вас щасливою. Слухайте, перш за все, своє серце. Може знадобитися деякий час, щоб зрозуміти справжню природу своїх почуттів, поспішати не варто, потім може бути дуже боляче розривати відносини і прикро за витрачений дорогоцінний час. Так, чудеса трапляються, але не так часто, як хотілося б.

Якщо ви раптом відчули крила за спиною, не поспішайте злітати, залишіться на землі та оцініть ситуацію. Якщо це дійсно Любовь с первого взгляда, вона нікуди не дінеться, а якщо ви прийняли ілюзію за реальність? На першому побаченні зверніть увагу на поведінку людини, пелена з очей може впасти відразу.

До речі, деякі теорії вчених стверджують, що ми закохуємося не з першого погляду, а з першого запаху. Ми приділяємо багато уваги тому, що бачать наші очі і чують наші вуха, але на підсвідомому рівні саме запах грає найважливішу роль у виборі партнера.

Закохуйтеся, кохайте і будьте коханими.