Не секрет, що мода на сукні для наречених регулярно зазнає значних змін, щороку з'являються нові цікаві текстури і оригінальні фасони. Але не всі знають, що мода на весільні торти так само непостійна. Красиві весільні торти популярні на весіллях ще десять років тому зараз вже пішли в минуле, поступившись місцем сучасним поглядам на головне страви весільної церемонії.

Сучасна концепція весільного торта - оригінальність. Наречені хочуть отримати на своєму весіллі все ексклюзивне, в тому числі і торт. Тому кондитери зі шкіри геть лізуть, створюючи справжні витвори мистецтва на святковий стіл.

Натхнення для оформлення торта на весілля можна черпати буквально у всьому. Інтернет повний фотографій красивих тортів, але які з них привертають найбільшу вашу увагу? Напевно такі, автори яких мали сміливість вийти за звичні рамки, створивши щось зовсім не схоже на торт.

Проте, весільний торт - це в першу чергу весільний торт. Тому, замовляючи оригінальний дизайнерський продукт, задумайтеся про те, як він буде пов'язаний з вашою весіллям. Як виглядатимуть вам і вашим гостям, що це не просто весела вечірка, а торжество з нагоди створення вашої родини. Гарний весільний торт повинен не виділятися своєю оригінальною ідеєю, а підкреслювати загальну концепцію свята.

Найголовніша тенденція в цьому сезоні в моді на пишні весільні торти в тому, щоб торт відповідав сукні нареченої. Мереживо на плаття, великий бант або навіть атласна стрічка можуть бути скопійовані на торті. Також на весільному торті можуть бути зображені ювелірні вироби, які в цей день носить наречена.

Класичні фігурки нареченого і нареченої, якими багато років прикрашають торти, до сих пір в моді. Інша справа що ці фігурки вже не просто стоять, як олов'яні солдатики, а зображують будь-яку дію, звеселяючи ваших гостей.

Неважливо чи виберете ви бісквітний торт з великою кількістю крему, тверді коржі, змащені медом, або бізі, прикрашене горіхами, ваш торт буде прийнятий, повірте. Гарний весільний торт - це враження на одну мить, до того, як гості стануть його пробувати. Ця мить ви і повинні відобразити в дизайні торта. Він повинен відповідати темі весілля, бути весільним з першого погляду, досить великим, щоб кожен гість зміг його спробувати і, найголовніше, подобатися вам.

Коли ви визначилися з вибором весільного торта, слід подумати і про організацію свята. В цьому випадку краще всього довіритися професіоналам своєї справи. Весільне агенство візьме на себе всі організацію урочистого заходу. Фотозйомка, організацтя конкурсів, цікаві екскурсії та багато іншого і все це на вищому професійному рівні. І будьте впевнені що професіонали вас не підведуть і Ваше майбутнє весілля запам'ятається вам і вашим родичам на довго.