Італійська компанія Lainox займається виробництвом професійного кухонного обладнання високої якості та продуктивності. Компанія зарекомендувала себе як компанію-інноватора з відмінним підприємницьким чуттям. Активне впровадження нових технологій, постійне вдосконалення і розширення товарного ряду зробило компанію одним з провідних виробників на ринку обладнання для мереж громадського харчування.

Компанія «СеверТрейд Казань» займається постачанням всіх видів обладнання компанії Lainox по всьому Поволжя. Неймовірний потенціал цього багатофункціонального і високопродуктивного обладнання можна оцінити вже сьогодні.

Серії обладнання Lainox

Як і багато виробників компанія Lainox випускає кілька продуктових лінійок. Не дарма кажуть про особливе підприємницькому чуття Lainox, саме воно дозволило випускати настільки різне устаткування з величезним функціоналом навіть в невеликих формах. Маркетинговий відділ в тій компанії працює як треба, адже вони врахували потреби практично кожного закладу будь-якого типу і розміру.

Лінійки обладнання:

Пароконвектомати Sapiens — унікальна лінійка з величезним поруч автоматичних програм і встановлених рецептів, які можуть змінюватися і створюватися кухарем. Кожна програма має до 4-х циклів приготування в автоматичній послідовності, завдяки чому пароконвектомати цієї серії стали одними з найбільш популярних видів устаткування на професійній кухні;
Compact by Naboo — особлива, «концентрована», серія пароконветоматов, в яких в скромні 51 см заховані найбільш інноваційні технології для приготування страв високої кухні;
ICON — прості і багатофункціональні агрегати для приготування всіх видів страв — від сніданків і до вечерь. Пароконвектомати представлені в 5 моделях з різними потужностями, що дозволяє підібрати найбільш відповідний агрегат для кожного окремого закладу;
Aroma by Naboo — оновлена ??мережа кондитерських печей з сучасною технологією «Cloud». Можливість зберегти в «Хмарі» все рецепти і етапи приготування істотно полегшує роботу шеф-кухаря. А крім того в «хмарі» користувача печі вже чекає весь необхідний для приготування їжі контент, що включає рецепти, процеси, програми приготування, систему заготівлі і навіть презентацію кожного блюда. Назва цієї серії говорити сама за себе — агрегати дозволяють природно ароматизувати страви;
New Chill — особлива серія, в якій етапи заготівлі, приготування, охолодження, підтримання і відновлення стають стадіями єдиної системи. Ця серія дозволяє відсікти час виробництва страви від сервісу. Представлене обладнання дозволяє здійснити всі стадії приготування страви, включаючи і шокову заморозку, необхідну на стадії заготівлі окремих інгредієнтів.

Компанія Lainox відрізняється дивовижною чуттям на справді інновації і знанням ринку. Створення настільки різних серій обладнання дозволило виробникові запропонувати товар для закладів усіх типів, від невеликих кафе до гігантів ресторанного бізнесу.

Оцінити переваги і пошукати недоліки можна тільки в використанні. Компанія «СеверТрейд Казань» пропонує Вам обладнання прямо з сонячної Італії, де знають толк в приготуванні дійсно смачної їжі.