Відмітною ознакою інтер'єру, оформленого в скандинавському стилі, є відсутність екстравагантності, оснащеність тільки необхідними, в першу чергу, практичними елементами. Таку сувору, без надмірностей, організацію приміщення використовують як власники невеликих площ, так і власники просторих квартир. Відсутність зайвих, не мають практичної функції предметів, меблі без надмірностей і суворе колірне рішення візуально збільшують площу їдальні.

Для скандинавського дизайну характерна в першу чергу зручні і ергономічні меблі, виготовлена ??тільки з натуральних матеріалів (дерево, метал, кераміка і скло), вірно підібрана до загального дизайну приміщення. Обідній стіл і стільці, виконані в стилі мінімалізму, перш за все повинні забезпечувати комфорт, а не вражати уяву своєю формою. Такий варіант відмінно підходить для цінителів класики в поєднанні з сучасним дизайном.

Важливу роль в скандинавському дизайні виконує освітлення. Великі вікна (при наявності такої можливості) не повинні бути завішані шторами або фіранками, допускаються тільки легкі світлі жалюзі. Лампи переважно в стилі «лофт». Однак не варто забувати і про додаткове освітлення: металеві ліхтарі, свічники, і настінні бра в строгому стилі і ін., Які окрім своєї основної функції надають їдальнею атмосферу затишку.

Щоб мінімалізм в скандинавському дизайні не створював враження безжиттєвості, приміщення їдальні необхідно доповнити яскравими аксесуарами. Це може бути і кольорова посуд, і подушки для дивана з яскравим принтом, і вази з різнокольорового скла. Світлі стіни відмінно пожвавлять дерев'яні рамки з зображеннями в ніжних пастельних тонах, чорно-білими фотографіями. Також атмосферу затишку додадуть їдальнею розставлені по полицях на стінах кошика, плетені з природних матеріалів. Вони будуть виконувати функцію систем для зберігання, наприклад скатертини або кухонних рушників. Однак при обладнанні їдальні завжди варто пам'ятати, що основним принципом в скандинавському дизайні є відсутність в приміщенні дрібничок, які не мають ніякого функціонального навантаження. Все що доповнюють інтер'єр предмети повинні обов'язково нести практичну функцію. Крім того, як уже згадувалося вище, необхідно, щоб вони були виготовлені з природних матеріалів.

Наповнена світлом їдальня в сучасна скандинавському стилі впишеться в будь-який інтер'єр. А поєднання простоти і функціональності зроблять її улюбленим для всіх членів сім'ї місцем в квартирі. А придбати якісну сучасну обладнання для їдалень можна далі. Величезний асортимент на будь-який смак за доступними цінами.