Чому шафа-купе на замовлення краща за стандартні шафи масового виробництва? Тому що кожну деталь своїх меблів ви підбираєте самі: починаючи від матеріалу виготовлення корпусу, закінчуючи розміром ящиків, що висуваються.

шафа-купе на замовлення

Куди звернутися?

Звернувшись в компанію «МІК» вам не доведеться йти на компроміси, роблячи вибір між ціною і якістю, красою і функціональністю. Адже тут створюють на замовлення шафи-купе в точності по вашим індивідуальними розмірами, дизайнерським фантазіям і встановленим бюджетом! Подати заявку на прорахунок ціни ви можете за посиланням: https://mik-mebel.com/uk/shafi-kupe.html . Як бачите — все зручно і просто!

«100% точність, краса, функціональність, цінова доступність» - непорушні принципи компанії «МІК».

Матеріал для виготовлення корпусу

Одна з головних цілей компанії «МІК» - задовольнити запити як можна більшої кількості клієнтів. Тому в каталозі є матеріали як для створення дорогих шаф-купе VIP-класу, так і для замовлення більше бюджетних, але також міцних і надійних, виробів. При цьому асортимент текстур, кольорів або стилізацій під природні матеріали - не обмежений!

шафа-купе

Як правильно замовити шафу-купе

  • Будь-яка покупка починається з ідеї. Перш ніж замислюватися, як правильно замовити шафу-купе, слід визначитися з місцем розташування меблів і їх дизайном.
  • Перший параметр дозволить прорахувати габарити і форму майбутньої конструкції. Установка в кут, нішу або уздовж стіни потребують різного об'єму матеріалів.
  • Вбудовувані шафи-купе часто виготовляються без задніх і бічних поверхонь, підлоги і стелі. В цьому випадку виходить організувати функціональний простір без особливих матеріальних витрат.
  • Дизайн і різноманітність внутрішніх елементів враховуються при попередньому розрахунку вартості виробу.
  • Оформлення фасаду і наповнення можна спроектувати самостійно або вибрати один з типових варіантів, пропонованих виробником.
  • У першому випадку вийде ексклюзивна модель, у якій не буде двійників, у другому - можна трохи заощадити при замовленні.