За останні 5 років популярність натяжних стель в ремонті квартир виросла в кілька разів. Вони практичні, зручні, їх легко мити. Також вони без проблем вписуються в будь-який стиль дизайну: від модерну до японської класики. Варіантів таких стель дуже багато. І в цій статті ми розповімо, як вибрати натяжну стелю, яка підійде саме вам.

натяжні стелі

Встановлення натяжної стелі. Куди звернутися у Києві?

Найкращі натяжні стелі у Києві ви можете замовити перейшовши за вищенаведеним посиланням на офіційний сайт компанії «Briton». Звертайтесь тільки сюди, оскільки майстри обов'язково повинні бути досвідченими, які вміють поводитися з будь-яким матеріалом. Спеціалісти компанії «Briton» працюють швидко, враховують всі побажання господарів, не залишають після себе бруду і пилу, готові відповісти на всі запитання!

З чого роблять натяжні стелі?

Більшість натяжних стель зроблені з плівки ПВХ або полівінілхлориду. Цей полімер вже давно використовують у будівництві і дизайні. Він хімічно нейтральний, має гарну стійкість до розчинників, лугів і багатьох кислот. При цьому він не горить, тому ідеальний з точки зору пожежної безпеки.

Плівкова натяжна стеля підходить для будь-яких житлових приміщень. Вона не вбирає вологу, тому відмінно підходить для ванних кімнат, кухонь і навіть басейнів.

Компоненти та установка

Недостатньо мати відмінне полотно, щоб були дійсно якісні дворівневі натяжні стелі у всіх кімнатах. Вони повинні бути добре встановлені. Тут увагу звернути потрібно на 2 фактори:

  • Професіоналізм працівників.
  • Комплектуючі.

Більшість людей обирають натяжні стелі за їх привабливий зовнішній вигляд. Дійсно, це відмінна можливість за невеликі гроші зробити стару нерівну стелю ідеальною. До того ж, в дизайні можна реалізувати будь-які креативні ідеї, як по освітленню, так і за забарвленням та фактурою. Незалежно від зовнішнього вигляду обробка повинна бути якісна, тому обов'язково звертайтеся до справжніх професіоналів, з якими ви завжди можете зв'язатися на сайті http://www.briton.com.ua/!