Дослідження сімейних пар показали, що приблизно через три роки спільного життя, або коли народжується перша дитина, кількість сварок між подружжям збільшується. І основною причиною негараздів є розподіл домашньої роботи. Підтримка будинку в чистоті і порядку стає каменем спотикання для щасливого сімейного життя. На жінці, як правило, лежить основний тягар домашніх проблем. Як змусити чоловіка допомагати по дому , причому, робити це з задоволенням, знає далеко не кожна жінка.

Як змусити чоловіка допомагати по дому?

Ознайомте чоловіка з фронтом робіт

Ваш чоловік звик, що вдома завжди чисто, вечеря приготований, діти нагодовані, а уроки зроблені? Залиште його на день удома наодинці з вашою домашньою роботою, а самі підіть по магазинах, в спортзал або в салон краси. Ось побачите, коли ви повернетеся, вдома не буде зроблена і половина роботи, а чоловік буде дивуватися, як вам вдається зробити таку кількість справ за один день. Тоді, якщо він і не стане Допомагати по будинку , то хоча б почне цінувати вашу працю і намагатися підтримувати порядок в домі.

Попросіть чоловіка про допомогу

Найчастіше чоловіки просто не помічають пилу на полицях і бардаку на підлозі, вони не визначають місць для речей - де поклав, там і місце. Отже, наведення порядку в будинку для них - безглузда витрата часу.

Якщо ви хочете, щоб Чоловік допомагав вам по дому , йому потрібно прямо сказати, що вам необхідна його допомога. Багато жінок соромляться просити про допомогу, накопичують образу, а потім атакують чоловіка лекцією на тему «Ти нічого не робиш по дому». У корені неправильний підхід. Ще більш неправильно натякати: крутитися між ним і телевізором з пилососом, мовчки тягати повз нього важкий таз з мокрою білизною - чоловіки не розуміють натяків! Якщо ви дійсно хочете, щоб ваш чоловік допоміг вам з якимось домашнім справою, покличте його прихильний характер. Адже він насправді хоче вам допомогти й подбати про вас, потрібно лише спокійно його про це попросити, ось побачите - це працює! Живе спілкування ще ніколи не шкодило здоровим сімейним відносинам.

Не давайте про себе забувати

Не думайте, що, якщо ваш чоловік допоміг вам один раз з якою-небудь справою, він надалі буде завжди цим займатися. Продовжуйте йому нагадувати про його потрібності для вас. І не думайте, що він стане робити все і відразу. Якщо ви вирішили щільно залучити вашого благовірного до домашніх справ, дайте йому спочатку якийсь одна справа, потім додайте ще одне, і поступово він сам втягнеться в цю рутину. Наберіться терпіння і дійте дуже обережно.

Не будьте наполегливій

Розділіть роботу за принципом «подобається - не подобається». Нехай чоловік допомагає вам тільки з тими справами, які не викликають у нього явного відрази. Надайте йому вибір, наприклад, він краще підмете двір або приготує сніданок, ніж буде пилососити і мити посуд. Прекрасно! Нехай готує сніданок і мете двір! І вам менше роботи, і йому не напряжно

Будьте поблажливою

Не судіть чоловіка занадто строго. Часто буває так, що чоловік намагався, зі шкіри геть ліз, щоб зробити жінці приємне, вичистив зал і спальню, але поставив її улюблену вазу не в той кут. А жінка замість подяк докоряє дружина і змушує переробити роботу. Таким способом ви лише геть знищите його бажання Допомагати вам по дому .

Будьте вдячної

Не забувайте про подяки. Адже кожній людині подобається, коли його цінують. Мудра жінка повинна знати, що чоловік із задоволенням допоможе в наступний раз, якщо знає, що його праця цінується. Якщо простого «спасибі» вам здається мало, нагородите його вишуканим вечерею або танцем в красивому нижньому білизна. Або відпустіть на риболовлю, не забувайте, винагорода повинна бути максимально приємним для вашого благовірного, і зробіть так, як подобається йому.

Насправді, більшість чоловіків - непогані хлопці, просто не всі розуміють, що їхнім дружинам необхідна їх допомога. Це, швидше за все, означає, що ваш будинок завдяки вам виглядає ідеально, і створюється враження, що він взагалі не потребує прибирання. Ваш чоловік може допомагати вам по дому, потрібно тільки його злегка підштовхнути. Хай щастить.